Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

még egykét csaj is tök elolvadt, fene se gondolná hogy ennyit számít. :)

Nekem pedig mindig kifejezetten utálták a gsi-t. Lehet, hogy azért, mert néha vezetek állat módon, de akkor nagyon.

Ahányszor nővel megyek, mindig a jó öreg A-Omega és a plüss ülései.

.inréf tehel le lój si nesélü óstáh nétese gésküzs kanna geM

Link to comment
Megosztás:

Na tessék. Irok egy oldalt a autóról, oszt mindenki a csajokon lovagol ;) ;) :P

Akkor viszont ugattak amikor nem voltam hajlandó vele pár percig elindulni, merthogy melexik a motor :)

A lényeg: nekem és másnak is tetszik a kocsi, és roppant jól viselkedik.

Elmentem este öcsém intézett átírós nénit, remélem holnapra, vagy legkésőbb holnaputánra meglesz az átirás. Addig kocsi stay inda garage. Most mehetek CTR-rel melózni

De mivel ilyen hót undoritóan retkesen nem pihenhet két napot, elvittem lemosatni. Tök lelkiismeretes volt a srác, oszt még csodálkozott hogy adtam neki még egy százast...

Ablak teljesen párás lett, baszki megint elázott a pollenszűrő. Laci4 megoldását sajna még nem tudtam meglépni ;) Gyorsan kiszaladtam, csináltam fényt a garázsban (hosszabitó + asztali lámpa :D ) És nekiálltam szétszedni a cuccot. Ja, tiszta viz lett a pollenszűrő - már idebent van a radiátoron. De most hirtelen nem tudom hol folyik be a viz. Mert az ablak mellett elvileg nem tud, mivel az oda hátra folyik valahogy. És a másik irányból meg ott a műanyag, szal passz.... Mindegy, szépen kidzsuváztam onnan a faleveleket, mosószer maradékot meg a kulát, és kimostam. Mivel kívűl-belül 100% a páratartalom, így szétszedve marad + mociháztető, tetőablak és az ajtók nyitva, hadd száradjon.

Nem kellene lenni a pollenszűrő tetején közvetlenül valami műanyag burkolatnak??? Akkor talán nem ázna át...

Coupé? Csütörtökön nem hozod ki a vasat megmutizni??? Mámeg tök kiváncsi vagyok live!!!

Link to comment
Megosztás:

Na tessék. Irok egy oldalt a autóról, oszt mindenki a csajokon lovagol :D ;) ;)

Na pont itt a baj, hogy perpillanat nem. Vizsgaidőszak van, toszakodás b@sz@kodás. Na abbahagyom mert jön mélykék és jól lecsesz és igaza is lesz.

Akkor viszont ugattak amikor nem voltam hajlandó vele pár percig elindulni, merthogy melexik a motor :)

Ebben ezerszer jobb a c20ne: nyugodtan használhatod hidegen is, nem kell hímestojást játszani. Persze nem agyatlan hajtásra gondoltam, de a c20ne-vel lehet hidegindítva is lendületesen autózni. Használd csak bátran.

Apámék az omegát már lassan negyedik éve, hogy minden hétköznap reggel beröffentik és ész nélkül vágtatnak munkába. Oszt semmi baja.

Link to comment
Megosztás:

Ebben ezerszer jobb a c20ne: nyugodtan használhatod hidegen is, nem kell hímestojást játszani. Persze nem agyatlan hajtásra gondoltam, de a c20ne-vel lehet hidegindítva is lendületesen autózni. Használd csak bátran.

Apámék az omegát már lassan negyedik éve, hogy minden hétköznap reggel beröffentik és ész nélkül vágtatnak munkába. Oszt semmi baja.

Nyugodtan használom, de akkor is jobban szeretem, ha melexik picit indulás előtt. 1-4 perc.

Mámeg ezt most miért nekem?

A cikkszám is nekem szólt?

Én egy olyan műanyagra gondoltam ami tényleg közvetlenül rajta van. :)

Köszi

Link to comment
Megosztás:

Nyugodtan használom, de akkor is jobban szeretem, ha melexik picit indulás előtt. 1-4 perc.

Mámeg ezt most miért nekem?

A cikkszám is nekem szólt?

Én egy olyan műanyagra gondoltam ami tényleg közvetlenül rajta van. :)

Köszi

Elöször én is arra gondoltam.

Link to comment
Megosztás:

Neked Albert.

Szóval a két géptető zsanér közötti részen van egy takaró (az a cikkszám) az alatt van a pollenszürő.

Közvetlenül rajta nincs semmi. Ha vizes lessz a pollenszürő az két dolog miatt van.

Ha el van repedve mint az elöbb is írták vagy pedig nincs felül abba a vájatba rendesen beletéve ami a légbeömlő rácsban van kialakítva. Ha ez mind ok akkor ott valami más van de hát ezt látni kellene.

Link to comment
Megosztás:

Na pont itt a baj, hogy perpillanat nem. Vizsgaidőszak van, toszakodás b@sz@kodás. Na abbahagyom mert jön mélykék és jól lecsesz és igaza is lesz.

Jó arc a Pista, ne félj tőle :)

Te sose jössz ki Lurdyba? Régebben még láttalak IP-ban, de akkor még csak olvastam a GSi topikot, szal nem köszöntem rád. Aztec-kal is pont igy vagyok különben...

Neked Albert.

Szóval a két géptető zsanér közötti részen van egy takaró (az a cikkszám) az alatt van a pollenszürő.

Közvetlenül rajta nincs semmi. Ha vizes lessz a pollenszürő az két dolog miatt van.

Ha el van repedve mint az elöbb is írták vagy pedig nincs felül abba a vájatba rendesen beletéve ami a légbeömlő rácsban van kialakítva. Ha ez mind ok akkor ott valami más van de hát ezt látni kellene.

Miután mostmár 2 perc alatt szétkapom, nem bánnám ha vetnél rája 1 pillantást csütörtökön.

THX 4 da info!

Link to comment
Megosztás:

Jó arc a Pista, ne félj tőle :D

Te sose jössz ki Lurdyba? Régebben még láttalak IP-ban, de akkor még csak olvastam a GSi topikot, szal nem köszöntem rád. Aztec-kal is pont igy vagyok különben...

Nem félek tőle, jóarc, látásból ismerem. Csakhogy nála van a moderátori olló, nem nálam :)

Lurdyba gyakran tervezek menni, de méggyakrabban elfelejtem. Aztán 23 óra felé feljövök ide a fórumra, és csapkodom a homlokomat, hogy elfelejtettem.

Láttál az Ip-ban?! Akkor most égek, mert nem tudom, ki vagy. Mi az az adat ami alapján az általad látott személlyel azonosítasz?

Link to comment
Megosztás:

mert az elöző tulaj(bazs)pillanatragasztóval ragasztotta meg és annak nagyon büdös szaga van ha melegítik. :) :D ;) ;)

emlékeim szerint azt a Pista meg az aztec ragasztotta, de én vettem a ragasztót :P

tervben volt, hogy majd kicserélem, de autóval együtt cserélődött ;)

Link to comment
Megosztás:

Láttál az Ip-ban?! Akkor most égek, mert nem tudom, ki vagy. Mi az az adat ami alapján az általad látott személlyel azonosítasz?

Ez nem égés, honnan tudnád máá. Ott van amúgy a profil gomb az avatarom alatt...

Jó a kérdés, erre már nem is emléxem. De elég sokat jártunk oda. Vagy az autód alapján amiből kiszáltál, vagy mert valaki a nevedet mondta, és te mondtad hogy miva' :)

De látom jössz Ákivasat csekkolni, szal akkor majd összefutunk.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.