Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mostanában biztos hogy nem lesz lejjebb a "háta"elég sok pénzt költöttem mostanában a kocsira és még a coupéból is van 4 részlet hátra.

Szerintem jó a fútómű nem pattog még kényelmesnek is mondható,de a thököly úton azért nem mennék végig vele :D ;) .Kanyarban egy kicsit tolja az orrát de nem vészes(eddig is tolta).Azt hogy mennyire lesz hosszú életű azt nem tudom de adtak rá egy év garanciát.

kényelmes is meg is lepödtem hogy nem pattog

szerintem egy jol eltalalt futomü ez igy egyben

az én sarga Koni gatloim + H&R -35 ös rugoim biztos keménnyebb

összhatsat fognak eredményezni

pedig az elöl csak -35

hatul már beraktam ot elég durva :)

a mérgesitéshez pedig vedd meg hernád mester géptetejét

Link to comment
Megosztás:

Jó lett ez a verda, tény. A segge nekem is kicsit magasnak tünik, de az enyém is ilyen ;)

Gyárival,meg a régi Gsi ből átrakott rugókkal is..

Én nem akartam ültetni, de ezekkel lejebbkerült vagy 2centit tuti.. meg gyengébbek is mint az eredeti gyári rugóim voltak. De igy, azt mondom, hogy ha sikerülne vhogy anyagilag egyenesbe jönni,meg szerezni vhonnan jó árban, akkor be mernék válalni egy 30as ültetést, + gátlókat. Igaz, már igy is sokszor le leért a .. bölcső? az az a két nyúlvány előrefelé? szal aszfalt felgyűrődéseknél fog összeszorít..

de megéri! igy hogy lentebb van, érezni, hogy kicsit stabilabb a kanyarokban.. még a gyengébb rugokkal is.. csak igy meg kicsit hajózik :)

Még tél elött egyszer összefutottam egy streetes társasággal, és kicsit autókáztam velük... beszélgetek egyik sráccal, mondja " azért rakhatnál alá rendes futómüvet.. amikor fékezgettél, azthittem kiharapja a betont..." ;)

de első az olajcsere, a ködöslámpa, mocitartó gumibak.. hátha tényleg a hülye utángyártott bak szivat.. a gyári viszont ku.. drága :D , de nem akarom, hogy teljesen szétrázza a kocsit...

Aztec: LOL ;) :P Mondta én, h szinte semmire se jó ez a kulcs ;) gyenge mint a harmat.. pláne ha kicsit is be van állva a gyertya!

Azért megnézném mit mondanának, ha visszavinnéd ;)

Link to comment
Megosztás:

az én sarga Koni gatloim + H&R -35 ös rugoim biztos keménnyebb

összhatsat fognak eredményezni

hehe, jó is ez a konfig ;) ;)

de sztem hátul kevés ez, valahogy lejjebb kellene tenni kb 1-1,5 centit

coupe tényleg jó lett örülök, hogy ennek a nyul bazsnak (:P ;) ) az exkocsija ilyen jó kezekbe került :D

(a maszkot meg vágasd ki és rácsoztasd be :) )

Link to comment
Megosztás:

a maszk így jó, ne gagyizd el holmi kályharáccsal! :D

Ez necces dolog, szerintem sem néz ki így rosszul, de az Opel jelet el kéne tűnteni, most nekem is ez a gondom.

Én a gyárinak "rácsozásnak" örülnék a legjobban, de a sajnos elég drága buli lenne, azt akarnám megtartani, jel nélkül. :)

Link to comment
Megosztás:

Ez necces dolog, szerintem sem néz ki így rosszul, de az Opel jelet el kéne tűnteni, most nekem is ez a gondom.

Én a gyárinak "rácsozásnak" örülnék a legjobban, de a sajnos elég drága buli lenne, azt akarnám megtartani, jel nélkül. :)

Esetleg olyan megoldás, mint pl. NEKEM is van?Vagy Gepárdnak?Vagy Morgónak?

Link to comment
Megosztás:

de ez itt a gsi topik! :)

amúgy meg korzás szemszögből sem más ez, ha figyelmesen olvasod, amit írtam :D

Nagyok voltak a tervek, aztán nem lett belőle semmi.Mellesleg még GSi-d sincs.Teee!

Ami a lényeg, majd megmutatod az új gépet, ha lesz! ;)

De hogy ne legyek annyir off mán: IM000551.JPG

Link to comment
Megosztás:

Kadett LCD oraval kapcsolatban tudna valaki segiteni?

Van par dolog amit nem tudok, hogy mit jelent.

1. Bal felso abra (olajnyomas)

Van felul 4 vizszintes csik ill. alatta 5 csoportbol allo fuggoleges vonalkak.

Eddig mindegyik a max-ot mutatta, de most beszereltem a rendes olajgombat, igy most annyi valtozas van, hogy az also reszen 3 csoport latszodik az 5-bol, a felso 4 vizsintes vonal ugyanugy megvan.

Mit jelent a felso es mit az also jeloles

2. Akksi jelzo

ITt is van felul egy vizszintes csik ami majdnem mindig valtozatlan a 12V kornyeken van

Illetve alatta vannak fuggoleges vonalak, amik a 12V es 14V kozott valtozik.

Mit jelent a felso es mit az also jeloles?

koszi

Kadett LCD

Link to comment
Megosztás:

Anti :D

Coupé ;) Szép lett, remélem jó is lesz!

Voltam Balcsin 7végén. Marha hibátlanul képes közlekedni az autó. 140-nel mentem általában, de a 180 is megvolt egyszer, mert Audishavercsávó nagyon gizdázott ;)

Az erőtartalék miatt nem kellett (csak egyetlenegyszer, hazafelé) fékeznem, mert ha tököltek előttem, mögöttem meg jött büntigép, akkor is bátram kimehettem, valahogy mindig megkerültem az előttem mászót anélkül hogy a mögöttem jövőnek fékeznie kellett volna.

3 hibaüzit kaptam a fejemhez igy két nap alatt a BC-től. Nem is tudtam hogy ilyeneket tud. Hátsólámpa nem működik - cserélve, már működik. Hűtőfolyadék kevés - kolléga adott, így feltöltve rendesen, már nincs baja. Nem találtam viszont a tartályon min-max jeleket, így majdnem az illesztésig töltöttem. Tovább nem akartam. Most azt irta, hogy kevés az olaj, de megnéztük, és a max és a min között fél úton van. Hát ha megint kiirja kap egy decit.

Mindenki elismerően nyilatkozott hogy milyen jó kocsim van, még egykét csaj is tök elolvadt, fene se gondolná hogy ennyit számít. :)

Átirással még mindig szarozok, de ha a héten nem oldom meg, akkor kiirom magamra hogy címeres lúzer.

Holnap viszem elektromos bácsihoz, megcsinálja az antennámat, és ráköti BC-re a rádijót.

Reggel meg megyek műanyagos Petihez, megmutizom neki a hátsólökősömet. Remélem csütörtöki talira már vissza fogjuk tudni prezentálni a mintadarabot Redinek. Ördögök amúgy sz*rtak a projektre magasivből.

Link to comment
Megosztás:

Az akkor is jár,ha nem szakszervízben lett beszerelve? :)

Az egész szett németországból van ők meg úgyse tudják hogy én szereltem be :D ;) ;)

Ma megjött a tükör és fel is raktam.

19290625.jpg

Köszi Anti!!Nagyon jó lett!! :P ;) ;) ;)És mélykéknek is köszönöm !!

Link to comment
Megosztás:

Háhá laci megoldottam!

Jó tanács ha bki szivna a gyerytakivétellel akkor nem szabad szarozni különböző gyertyakulcsokkal, mert törnek. nekem 4 fáradt el mig 3 kijött, az utolsóra voltak 5letek h majd melegítem a mocit és tsai, de közben felfedeztem h már gyártanak 16mmes gyertyához is krovához fejet... beszereztem és érdekes pikkpakk kijött a gyertya :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.