Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na elkészült az ültetés nem volt semmi szívás minden ment mint a karikacsapás.Szerintem nagyon jó lett csak még egy kicsit parázok menet közben mert nem érzem mennyire van lent az eleje.Kartelvédő meg még nincs beszereve. :) Néhány kép

nem toom megnézni a képet. azt irja, csak regiszrtált felhasználóknak. nem tudnád publikussá tenni?

Link to comment
Megosztás:

http://kep.tar.hu/coupeastra/50214366/19227122#2

Azéer' lemoshattad volna! ;) Tudom, kapjam be! :D Klassz lett.A kartervédőt meg minél előbb tetesd fel rá!

A tavasszal én is azt fogom tenni, mert ha Atommanónak sikerül megkapni a rugeszeimet, akkor hasonlóképpen fog kinézni az enyém is.De mogfordult a fejemben, hogy az ültetőrugókhoz lehet be kéne rakni legalább előre új, gázos normál gátlókat.Mert az olajos, ami benne van szvsz már nem áll a hivatása magaslatán.Asszem. :)

Mit gondoltok erről?

Link to comment
Megosztás:

http://kep.tar.hu/coupeastra/50214366/19227122#2

Azéer' lemoshattad volna! ;) Tudom, kapjam be! :D Klassz lett.A kartervédőt meg minél előbb tetesd fel rá!

A tavasszal én is azt fogom tenni, mert ha Atommanónak sikerül megkapni a rugeszeimet, akkor hasonlóképpen fog kinézni az enyém is.De mogfordult a fejemben, hogy az ültetőrugókhoz lehet be kéne rakni legalább előre új, gázos normál gátlókat.Mert az olajos, ami benne van szvsz már nem áll a hivatása magaslatán.Asszem. :)

Mit gondoltok erről?

Mindenképpen kellenne gátlót is cserélni.Nekem az eleje 5 a hátulja 3 cm-rel került lejjebb.És nem árt valami erössebb toronyszilentett is beszerezni ha már szét van szedve.

Link to comment
Megosztás:

Mindenképpen kellenne gátlót is cserélni.Nekem az eleje 5 a hátulja 3 cm-rel került lejjebb.És nem árt valami erössebb toronyszilentett is beszerezni ha már szét van szedve.

Akkor azt fogom majd tenni, mert össze lesz kötve a kerekek cseréjével is, szal ha veréb, akkor legyen kib.szott kövér! :) :D

Link to comment
Megosztás:

Laci bejött a gyertyakulcsod ;)

Igaz a 4es gyertya még be figyelget a kulcs végével 1ütt... most m1k és 2t veszek :D

Viszont thök jó mert kiderült ngk gyertyák voltak benn.... plusz gyertyákból tiszta hülye voltam és a vectraclub oldalán elolvastam róla minden infot... azért nem mentek be kilószám a 21es kulcsok mert céhúsziksze iz 16mm :)

Link to comment
Megosztás:

Kartelvédő meg még nincs beszereve. :)

egyrészt az kartervédő és asszem 20 alatt megúszod a gyári fémet, ami mindenhova passzol és uhuhu párszor le is tesztelte

szóval szerintem keresd meg őt ;)

amúgy kib. jó lett, gratula!

a hátulja 3 cm-rel került lejjebb.

azt ugye tudod, hogy a gyárihoz caravanhoz képest volt benne egy 3 centis irmscher rugó hátul

és a képeken nem is tűnik jelentősen alacsonyabbnak, de lehet, hogy tévedek

csak annyi a lényeg, hogy lehet, hogy az irmscher 3 centis cserélted másik 3 centisre :D

Link to comment
Megosztás:

Nem fikázni, még kezdő vagyok :)

OFF: Adobodo, honlapépítési jótanács.

1. Sose használd az explorer kicsinyítő funkcióját, mert így letölteni ugyanakkora sz*pás a thumbnailokat, mint a teljes képeket (lévén letölti a teljes képeket, majd előadja tizedakkorában).

2. JPG képeket feltöltés előtt batch conversion-nel futtatsd át pl. az irfanview nevű progin, és kicsit butíts a jpg minőségen - semmi változás sem fog látszani, de az eredeti kép kb. tized annyi bájt lesz, mint volt. Ezzel az oldalad állatgyors lesz, mindenki végig fogja nézegetni.

Na megyek aludni

Link to comment
Megosztás:

egyrészt az kartervédő és asszem 20 alatt megúszod a gyári fémet, ami mindenhova passzol és uhuhu párszor le is tesztelte

szóval szerintem keresd meg őt ;)

amúgy kib. jó lett, gratula!

azt ugye tudod, hogy a gyárihoz caravanhoz képest volt benne egy 3 centis irmscher rugó hátul

és a képeken nem is tűnik jelentősen alacsonyabbnak, de lehet, hogy tévedek

csak annyi a lényeg, hogy lehet, hogy az irmscher 3 centis cserélted másik 3 centisre :D

Az irmscher rugó 1 centivel volt magasabb mint a weitec és sokkal puhább is.Szerintem azért nincs különbség hátul(legalábbis azért nem látszik,pedig nagyon kicsi van)mert az irmsher elég régi darab.Ma megpróbálok jobb képeket csinálni tegnap már sötét volt.

most akkor konkretan mi is lett beepitve? :)

Egy komplett weitec rugó és gátló garnitúra.

Link to comment
Megosztás:

Az irmscher rugó 1 centivel volt magasabb mint a weitec és sokkal puhább is.Szerintem azért nincs különbség hátul(legalábbis azért nem látszik,pedig nagyon kicsi van)mert az irmsher elég régi darab.

Szerintem fog még az egy picit lejebb menni.

Egyébként király lett, gratula, főleg hogy sajátkezüleg készült... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.