Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

tipikusan ungarische hozzáállás :S

ilyenkor az jut eszembe, ha árulják 2.9-ért, ők szakítanak rajta min. 400at, és mondjuk van a kocsiban némi alku ca. 100ropi akkor ők mennyiért juthattak hozzá? szerintem ha 2.6-ért viszik még úgyis szakítanának rajta....

Hi Mezo!

Mi már taliztunk és ha jól toom Gödöllőn dolgozol.

Gödöllőn Opel Gaál nál dolgozik a volt kasznis oktatóm ha jól toom, aki kb. már 15 éve opelszervízben dolgozik és nagyon nagyon ügyes, merem ajánlani. Petinek haívják, de ha érdekel megkérdezem, hogy ott dolgozik e még.

A fényezéet is jól nyomják tudtommal, mert mi innen a 60-ból vittünk oda verdát fújatni.

Tavaly volt ügyem a Hungáriával (belém tolattak egy kicsit) és elég korrektek, vagyis fizettek szó nélkül.

Link to comment
Megosztás:

A hungária normális biztosító, szokott fizetni rendesen.

Mellesleg ma vezettem egy Citroen valami VTR-t. Rég nem látottt haveromé, mondtam neki hogy szép meg jó meg miegyéb, valójában említésre sem méltó teljesítményügyileg....

Ez vajon milyen formázás?

Link to comment
Megosztás:

coupe irtad, hogy a rendszám miatt nem akarsz hozzányulni a lököshöz

ez a megoldás nemtetszik? sztem gyönyörű :)

Az eredeti elképzelésem ilyen volt csak a müanyagos barátom közölte hogy nem lesz olcsó és nekem kell a vasat kivágnom mert ő utálja.Na ez itt már megdölt :D

A második ötlet pedig ez volt.meg is egyeztünk az árban majd 2 hét múlva kicsit összevesztünk mert nem dolgozott és nem csinálta meg pedig a fényező már várt.Mikor felhívott hogy kész boldog voltam a fényező is ráért de csak a ködlámpa helyét foltozta be és már nem volt kedvem vitatkozni.Ráadásul azt se gondoltam hogy a fényező a szint ennyire eltalálja.Tehát marad ez egyenlöre.Így is nézik sokan hogy mit keres caravanon gsi lökös ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Nincs hét rendőrsztori nélkül.

Budaörsön éjjel, sötét területen, ahol madár sem jár, főleg nem -5 fokban, egy körforgalomhoz értem, mire hirtelen megjelent egy rendőr dzsip, kékfény fel, beálltak elém.

Papírokat nézegette az egyik, másik az autóról kérdezgetett:

- Mekkora? 1.8? 2.0?

- 2.0 16v. Elméletileg 150 lóerő.

- Nem, az 120.

- De 150.

- Nem, nem, akkor maguk biztos valamit módosítottak rajta, az a motor gyárilag 120 lóerő.

Na most erre mi a f@szt mondjak az éjszaka közepén?!?!?!

Kérdezgettek, hogy gyári-e a kipufogó, meg a lökhárító, meg meg van-e ültetve a kocsi. Mondtam nekik, hogy ez gyári gsi modell, így néz ki. Ültetve van gyárilag (is, de az enyém tovább van ültetve), és sportosabb hangú (hihi) kipuff van rajta. Na jó a végek, az már utólagos.

Amúgy korrektek és udvariasak voltak, semmi izélgetés, nemsokára viszlát-viszlát.

Link to comment
Megosztás:

Nincs hét rendőrsztori nélkül.

Budaörsön éjjel, sötét területen, ahol madár sem jár, főleg nem -5 fokban, egy körforgalomhoz értem, mire hirtelen megjelent egy rendőr dzsip, kékfény fel, beálltak elém.

Papírokat nézegette az egyik, másik az autóról kérdezgetett:

- Mekkora? 1.8? 2.0?

- 2.0 16v. Elméletileg 150 lóerő.

- Nem, az 120.

- De 150.

- Nem, nem, akkor maguk biztos valamit módosítottak rajta, az a motor gyárilag 120 lóerő.

Na most erre mi a f@szt mondjak az éjszaka közepén?!?!?!

Kérdezgettek, hogy gyári-e a kipufogó, meg a lökhárító, meg meg van-e ültetve a kocsi. Mondtam nekik, hogy ez gyári gsi modell, így néz ki. Ültetve van gyárilag (is, de az enyém tovább van ültetve), és sportosabb hangú (hihi) kipuff van rajta. Na jó a végek, az már utólagos.

Amúgy korrektek és udvariasak voltak, semmi izélgetés, nemsokára viszlát-viszlát.

nem lehet hogy keverte a C20NEvel? az kb 120ló. felértékelte még párral :)

Link to comment
Megosztás:

A kulcsszó, X20XEV.Az "csak" 137LE ha jól tudom. De mi a fax, köze van a rendőrnek ahhoz, hogy ? LE's az autó? :)

Lenne 2 kérdésem:

Mijabaj Redi vasával? :D

Atommanónak miért csúszik szomorú arcal a proektje? ;)

Ami Redit illeti, ha minden igaz, akkor légtömegmérő, de már adom neki az enyimet... ;) Reméljük csak ennyi volt a bi-bi...

Ami engem illet, a szerelő aki elkezdte megunta, befordult, bezárja a boltot, és nem csinálja meg az autómat...(jobban légyszi ne menjünk belel a témába, mert nincs kedvem, tehát kerüljük a hú miért nem verted szét a pofáját című hozzászólásokat...)

Most összeszedek egy új mocit, és megyen tovább a projekt, csak hát nem kis csúszással...:-(

Link to comment
Megosztás:

Most összeszedek egy új mocit, és megyen tovább a projekt, csak hát nem kis csúszással...:-(

Értem.De gondolom aki csinálta volna, ott volt a témában.Hát ez pech.Egyszer volt szó itt a totalcarról belinkelt emberkével, aki turbósítással foglalkozik.Vagy ő csak Toyotákat csinál?Mert esetleg egynek jó lenne.Szerintem.

Link to comment
Megosztás:

Ami engem illet, a szerelő aki elkezdte megunta, befordult, bezárja a boltot, és nem csinálja meg az autómat...(jobban légyszi ne menjünk belel a témába, mert nincs kedvem, tehát kerüljük a hú miért nem verted szét a pofáját című hozzászólásokat...)

Micsoda g*ci.

Teljesítmény a forgalmiban? Hát erre nem gondoltam, de örültem, hogy nem feszegetik tovább az ültetés meg kipufogó témát. Inkább csak érdeklődésből kérdezősködtek, mint genyózásból.

Link to comment
Megosztás:

mi lehetett az :) valaki összetörte magát az általa épitett kocsival? :D

Nem! Nem történt semmi ilyen szerencsére...

Egyszerűen ez most így alakult, de tényleg mondom, hogy ne találgassatok, mert jobban boncolgatni a témát nem szeretném...

Így döntött, én nagy nehezen elfogadtam, ő visszaadja a pénzem, és ennyi...Nem világvége történt, csak módosul egy két dolog...Ennyi... ;)

Link to comment
Megosztás:

Nem! Nem történt semmi ilyen szerencsére...

Egyszerűen ez most így alakult, de tényleg mondom, hogy ne találgassatok, mert jobban boncolgatni a témát nem szeretném...

Így döntött, én nagy nehezen elfogadtam, ő visszaadja a pénzem, és ennyi...Nem világvége történt, csak módosul egy két dolog...Ennyi... :)

OK

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.