Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

.... tudom, hogy egy kicsit nagyon para vagyok, de ennyire még nem szálltam el kocsival.

Egyet se izgulj, majd hozzászoksz. Én eddig apámnak ahány valamirevaló autója volt, azt mindet törtem, kicsit, jobban, meg mégjobban.

És sosem állatkodás közben, hanem egész egyszerűen nem figyeltem/elbambultam. Az az egy fontos, hogy senki se sérüljön, a többi, "mióta a főníciaiak feltalálták a pénzt", intézhető, csak esetleg sokba fog kerülni.

Link to comment
Megosztás:

Csináltam már egy párat sőt 2ből 1-et :)

vagy éppen 3ból :D

nekem már 2ből jött be 2001ben Mo-ra, jó némethonban igen igényesen meg tudták csinálni a seggét ugyanis puffos volt. Mivel nem volt jele rohadásnak vagy elmászásnak nem zavart. Majd jött a nozija azt már mi varrtuk fel és hibátlan módon üzemel azóta is, kapott plusz merevítéseket is és nem vicc érezhető h a kocsi 1ben van....

Csak jól kell megcsinálni és nem itt kel ocsójánoskodni, ennyi ;)

Az az OPC meg vicc mármint van miből lemennie az árnak.

Ami szintén vicces ez a név aminek csak a negáltját tudnám alátámasztani a céggel szerzett tapasztalatok alapján.....

Link to comment
Megosztás:

hehe :) elég furi senkinek sem kell !

3,499 el kezdték

lett 3,299

és most 2,999

ugy 2,6 környékén kezdenék gondolkodni :P

nekem OPC nek köll G astrábol :D esetleg H

a Gsi meg már ugyis doktorbácsinal van febr közepén latom csak ujra ;)

Egy chiptől 250 paci? Ha ezt igy használták eddig is akkor:

1: nem hiszem hogy 65ezer van benne

2: kivan a motor, de a turbo biztos

De amúgy nagyonszép és qrvajó lehet ;)

nem nem egy chip van csak benne

EDS pahse 2 es tuning a kocsi

intercooler sem gyári a kupplungsem

szal 250LE az biztos

Link to comment
Megosztás:

hehe :) elég furi senkinek sem kell !

3,499 el kezdték

lett 3,299

és most 2,999

ugy 2,6 környékén kezdenék gondolkodni ;)

nekem OPC nek köll G astrábol :D esetleg H

a Gsi meg már ugyis doktorbácsinal van febr közepén latom csak ujra ;)

nem nem egy chip van csak benne

EDS pahse 2 es tuning a kocsi

intercooler sem gyári a kupplungsem

szal 250LE az biztos

Hát igen valami ilyesmi árról beszéltem annó amikor linkelted, hogy megveszed.

2,9 - 2,6 között reális egy törött OPC-ért amibe még a törés után még a Xenont se

voltak képesek megvenni. Nomeg a (nagy) sérülések se lettek über módon kijavítva.

Szóval még egy - két hónap és el lehet hozni szerintem 2,8-ért.

Persze nem biztos, hogy kellene egy ilyen autó amiben van egy tuning (ami nem kókler)

és 67108km (ami szerintem nem valós). Ki tudja hogyan használták kint? Töbször voltam

nagy talikon kint (ill innen a forumról is voltak velem) tudom mit csinálnak az autókkal a

majmok.

Link to comment
Megosztás:

tipikusan ungarische hozzáállás :S

ilyenkor az jut eszembe, ha árulják 2.9-ért, ők szakítanak rajta min. 400at, és mondjuk van a kocsiban némi alku ca. 100ropi akkor ők mennyiért juthattak hozzá? szerintem ha 2.6-ért viszik még úgyis szakítanának rajta....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok srácok!

Múlt héten sajnos belém csúsztak, és szépen leamortizálták a kocsim hátulját. Kaptam betétlapot, voltam szemlén, most várom, hogy mennyit "akarnak" fizetni a Hungáriások.

Tud valamelyikőtök megbízható karosszériást és műanyagost? Szeretném, ha megnézné és megmondaná, hogy kb. mennyibe kerülne a javítás, mert mire megjön az ajánlatuk addigra szeretném tudni, hogy elfogadjam-e kiegyezéssel, vagy szarakodjak számlákkal.

Kösz:

Mező

Link to comment
Megosztás:

ez a mekry féle 8as hányszor elöőjött már :)

amúgy anno nekem nagy etalon volt...

A Csömörinél lévőt tudom én is ajánlani a lököst most fogom hozzávinni, mert ködlámpát falaztatom úgysem teszek bele...

Ha kell meg tudom nézni a számát mert arra járok illetve mellett lakom pár uthcával :D

Link to comment
Megosztás:

ha már költöttél a lökösödre, célszerű lett volna kivágatni, meg szépen morcosítani ;)

ahhoz ugye gondolkodni kéne... ja, az neked nem megy :P ;)

amúgy a w124 nem ua, mint a transporter, sokkal szebb

persze te lusta vagy, fogadok, hogy a kereséssel addig jutottál, hogy "fel kéne hívni egy bontót... a f@szom telefonálgat, majd csak szerzek valamikor..."

ez volt valamikor egy éve :) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.