Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Albert neked mi baja az utángyártott ló######odnak???

1. Nincs vonószemtakarója :D :)

2. Aki jár Lurdytalira láthatta, hogy valami elb*szott módon eláll a kasznitól mind2 oldalt. Mintha nem erre az autóra gyártották volna. Elvittem műanyagoshoz - iszonyat eltorzult az arca és nagyon vakaródzott. Aszonta jobban járok ha szerzek egy másikat.

Link to comment
Megosztás:

nem tudom és a legrosszabb h ezt biztos nem 1 hondás csórta le hanem vmelyik "gsi"tesó... a mentalitás, mi?

ha látok dzsieszájjt és van ídőm megnézem -szakmai ártalom- de az 100 h nem róla pótlom az én hiányosságaim :D

biztos vagyok benne, hogy sok bevarrtzsebű lóf@szköcsög igy pótolja a hiányzó alkatrészt :)

ha mrá a kocsira nem költ, hogy megóvja akkor ezért miért adna pénzt a majma?

Link to comment
Megosztás:

Beszéltem közben a műanyagos Petivel. Megkértem ötöt mindenképp gyártson le nekünk a hátsóból. Aszonta még megy a filózás hogy a tartópöcköket hogy oldják meg, azt valami szuperspéci trükkel fogják. (Magyarul nem pezsgősdugó tartó drótot hajlitgatnak...)

Link to comment
Megosztás:

biztos vagyok benne, hogy sok bevarrtzsebű lóf@szköcsög igy pótolja a hiányzó alkatrészt :)

ha mrá a kocsira nem költ, hogy megóvja akkor ezért miért adna pénzt a majma?

Azért szerintem le is esik néhány, de hát ti tudjátok. :D

Különben nem kéne valakinek lelopkodnia.

Link to comment
Megosztás:

Albert neked mi baja az utángyártott ló######odnak???

Ez is érdekes sőőőt inkábbb gány megoldás...

Embör nem fikázni a barátom autóját mert tudom hol laksz! :)

Egyébként a rendszám miatt fikázod?

Ha igen akkor a sztori az, hogy a volt kicsi papiros rajta csak a férfinemiszerv fényező le tépte

és kikukázta. Pont akkor amikor már nem lehetett csinálni kicsit. A rendörök meg kb

5x megállították mert nem volt feltéve. Tele lett a puttony oszt oda került dühében.

Link to comment
Megosztás:

ALBERT SZÓLJ LÉCCI A MŰANYAGOS SRÁCNAK, HOGY HATOT! (Mert nekem is kéne, csak én is gsi-s gyökér vagyok és nem iratkoztam fel!!!

Amúgy van bennem némi káröröm....

Megjött a "nagy" hideg, volt vagy -10 fok volt reggel.

Szomszédságban nem indult:

1. 94-es seat

2. egy 98-as civic

3. egy kábé 10 éves fiat uno vagy mi

Spóroltak biztos vagy kétezret akksivételkor....

Reggel félve röffentettem be az autót, hogy haj' de ronda hangja lesz. Ugyanolyan volt, mint máskor.

Mikor hazaértem, mielőtt megállítottam az autót, ritmusos fémes csengésre lettem figyelmes. Na minek a hangja? Nézegettem mindenfelé, hang egyre erősödött. Nyomkodtam a gázt, változik-e a fordulattal. Nem. Már tiszta ideg voltam, amikor postásbácsi elkerekezett mellettem (ilyen hidegben), küllőin zöld-sárga-piros fémizékkel.... Azt hittem utána dobom az esernyőt.....

Cserébe a nejlonszatyorzörej abbamaradt az ajtóban. Szeretem, hogy ez a kocsi amolyan "hőorgona".

- mínusz 10 fok: kissé hangos szilentek

- mínusz 5től plusz 5 fokig: nejlon zörög az ajtókárpitban, ajtókárpit zörög

- plusz 5től plusz 15ig, "ideális üzem"

- plusz 15től 25ig, ajtókeret zizeg a kasztnihoz érve, felhúzott ablakkal. Lehúzottal nem. Ajtókárpit zörög.

- plusz 25től felfele indítás utáni tizedik másodperctől huszadikig ciripel (szerintem hidrotőke)

Ezt magyarázza meg nekem valaki

Link to comment
Megosztás:

Embör nem fikázni a barátom autóját mert tudom hol laksz! :D

Egyébként a rendszám miatt fikázod?

Ha igen akkor a sztori az, hogy a volt kicsi papiros rajta csak a férfinemiszerv fényező le tépte

és kikukázta. Pont akkor amikor már nem lehetett csinálni kicsit. A rendörök meg kb

5x megállították mert nem volt feltéve. Tele lett a puttony oszt oda került dühében.

Szerintem bárhol máshol szebb lett volna.

Vagy csináltattam volna kicsiben dekorossal, de így... :)

Link to comment
Megosztás:

Szerintem bárhol máshol szebb lett volna.

Vagy csináltattam volna kicsiben dekorossal, de így... :)

Persze ha egy lemezre teszi azt be lehetett volna tenni a nagy kivágásba a rácsra de akkor minek

alakította át a lökhárítót!?

Pont ez a probléma a nagy matricával sehova nem fér fel szabályosan. Ha oldalra teszi a

ködlámpa mellé a fele behajlik a kerékig az meg ocsmány és azért is b@szogatják a pékek.

Szóval hova tehette volna még? A kivágás fölé a majdnem vízszintes részre de azért ugyan

úgy ugatás van mert nem látható csak talán jobban néz ki. Gondolom senki nem szeret

hetente 3x rendőrrel egyezkedni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.