Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

na de eközben a GSI-k állapota rohamosan romlott...

sajnos nagyon szar GSI-k vannak mostanában.....

Ezzel 1et értek.

Bár van olyan is szerintem amiknek az állapota inkább javult az utóbbi időben,mert esetleg hozzáértőbb kezekbe került,vagy az új gazdi rákölt egy valag lóvét mert örömét szeretné lelni benne,hogy jobb,szebb,megbízhatóbb autója legyen!

Tudom hogy az ilyen az nagyon ritka,de létező emberfajta!

Csak ezeket az autókat nem nagyon akarják eladni!

Link to comment
Megosztás:

Csak ezeket az autókat nem nagyon akarják eladni!

Azért nagy ritkán ki lehet fogni egyet-egyet...csak ritka... :)

Sajnos nem az a több miliós kategória, ezért aki ilyet vesz nem biztos hogy dúkál a lóvéban, ezért akad akinek még karbantartani sem marad pénze, csak használja mert milyen jól megy, aztán egyszer csak széthullik alatta...és akkor eladja...majd jön a következő, aki szintén jól menő olcsó verdát akar és megveszi...és így tovább, majd vége a bontóban...:-(

Link to comment
Megosztás:

Azért nagy ritkán ki lehet fogni egyet-egyet...csak ritka... :)

Sajnos nem az a több miliós kategória, ezért aki ilyet vesz nem biztos hogy dúkál a lóvéban, ezért akad akinek még karbantartani sem marad pénze, csak használja mert milyen jól megy, aztán egyszer csak széthullik alatta...és akkor eladja...majd jön a következő, aki szintén jól menő olcsó verdát akar és megveszi...és így tovább, majd vége a bontóban...:-(

esettanulmány B felállása like me vesz 1 egy aránylag 1ben lévő autót elkölti rá még1x minimum az árát és mikor el kellene adni inkább megtartja 3. autónak mint eladja szaré' húgyé' kis hülyegyerekeknek ;)

jahh s vki mondja már meg (tudom lúzer dolog) hol tudok rendes gyertyakulcsot venni a gsihez?

Ugyanis eddig volt 1 köcsönbe' de visszaadtam és amiket most vettem mind mind nem fér be a likba ;)

BTW vki nem tud 1 vonószemtakarót kölcsönadni?

Mert elmentem volna csináltatni de mára nekem is letünt róla... ESK szégyenlős dolog de nem vettem észre :D

Link to comment
Megosztás:

Azért nagy ritkán ki lehet fogni egyet-egyet...csak ritka... :)

Sajnos nem az a több miliós kategória, ezért aki ilyet vesz nem biztos hogy dúkál a lóvéban, ezért akad akinek még karbantartani sem marad pénze, csak használja mert milyen jól megy, aztán egyszer csak széthullik alatta...és akkor eladja...majd jön a következő, aki szintén jól menő olcsó verdát akar és megveszi...és így tovább, majd vége a bontóban...:-(

Tudom jól hogy a nagytöbbség sajnos így végzi.

De én ismerek olyan gsi-t amire a gazdája egy vagyont ráköltött,elég disznó módon is néz ki,és legtöbbször csak a térre kiment vele hogy beszélgessen a haverjaival,mellesleg télen nem is használta.

Tehát full hobby autó,ami igen meg van becsülve.

Dehát Anti ha csak magadból kiindulsz,neked sem így nézett ki a gsi-d mint most!

Tehát igenis vannak kivételek,csak sajnos ritka,de az előbb szerintem te is erre céloztál! :D

Link to comment
Megosztás:

...de az előbb szerintem te is erre céloztál! :P

:) ;)

Úgy döntöttem kicserélem magamnak a 4 gátlót meg a rúgókat nem lehet olyan vészesen nagy meló.Így marad még pénzem ;) .

Anti!

Megvenném a kevlár mintás tükröt meg az adaptert is hozzá :D ;)

Még épp időben... ;) Akkor rendelek neked... ;)

Link to comment
Megosztás:

Úgy döntöttem kicserélem magamnak a 4 gátlót meg a rúgókat nem lehet olyan vészesen nagy meló.Így marad még pénzem :D .

Szólj, hogy mikor csinálod, az első gátlók cseréjére kíváncsi leszek házilag.

Ha kell szívesen segítek. :)

Link to comment
Megosztás:

A sima manuálisra gondoltam.

Akkor olyat mint nekem is van? Semmi technika? :) ;)

Szólj, hogy mikor csinálod, az első gátlók cseréjére kíváncsi leszek házilag.

Ha kell szívesen segítek. ;)

Nézni én is szívesen segítek, no meg néha elszívnánk közben egy cigit... :D

...Segíteni nem tudom miben tudnék, de ha mégis akkor majszolj... :P

Link to comment
Megosztás:

Mert elmentem volna csináltatni de mára nekem is letünt róla... ESK szégyenlős dolog de nem vettem észre :D

Első vagy hátsó kell?

Hátsóból most megy a sokat legyártatós így olcsón kijövös akció MOTE szinten, szerintem rendelj Te is egyet.

De ha kell, egy hátsóm nekem is van kölcsönbe 2 hétre. ;)

Akkor olyat mint nekem is van? Semmi technika? :) ;)

Nézni én is szívesen segítek, no meg néha elszívnánk közben egy cigit... ;)

...Segíteni nem tudom miben tudnék, de ha mégis akkor majszolj... ;)

Mondjuk Sonique-kal felrakhatjuk közben a fékeket az enyémre. :P ;) ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

Az biztos, hogy általában gsi-ket így tizenévesen azok vesznek, akik egyszer kinyögik rá a vételárat, mert hajtós autót akarnak, de fenntartásra pénz már általában nem jut.... Nyomni viszont annál jobban szeretik.... Így a dolog sokkal meredekebb süllyedő pályán tendál a bontó felé...

Kivéve akik nem, de azok meg nagyritkán adják el.....

Link to comment
Megosztás:

Első vagy hátsó kell?

Hátsóból most megy a sokat legyártatós így olcsón kijövös akció MOTE szinten, szerintem rendelj Te is egyet.

De ha kell, egy hátsóm nekem is van kölcsönbe 2 hétre. :)

Mondjuk Sonique-kal felrakhatjuk közben a fékeket az enyémre. :D ;) ;) :P

Megkérdezem a srácot aki bérli a műhelyt mit szólna hozzá?(de egy kis pénzbe biztos belekerül a mühely rezsi miatt)Jövő hét szombatra tervezem a cserét.A segítséget meg köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Megkérdezem a srácot aki bérli a műhelyt mit szólna hozzá?(de egy kis pénzbe biztos belekerül a mühely rezsi miatt)Jövő hét szombatra tervezem a cserét.A segítséget meg köszönöm.

Hát ha tényleg beférek, akkor a money ne legyen gond.

A segítség meg teljesen természetes, párszor már Te is segítettél nem is kicsit, szóval... :)

Link to comment
Megosztás:

Hát ha tényleg beférek, akkor a money ne legyen gond.

A segítség meg teljesen természetes, párszor már Te is segítettél nem is kicsit, szóval... :P

Estére megkérdezem.Te is ki tudod cserélni vagy kell hozzá a sonique is?Mert ha kell akkor vele is kell időpontot egyeztetni.

Ezt meg sem hallottam... ;)

:) :D ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

De Te (Coupe) tudsz féket cserélni neeem? Én meg majd asszisztálok...:-)

Örülök, hogy beláttad, hogy ennyiért kicsit felesleges opció az elketromosan állíthatóság, meg a fűthetőség... ;)

Elméletileg tudok de akkor ki csinálja az én autómat? :) :D

Akkora az árkülönbség hogy nem éri meg ráadásul a kevlárból nincs füthető ;)

Link to comment
Megosztás:

De Te (Coupe) tudsz féket cserélni neeem? Én meg majd asszisztálok...:-)

István csak tárcsát meg betétet cserélt legutóbb.

Nekem meg a nyereg kell. De cserébe nem kell szívni a betét berakásával mert az már benne van.

Azért jó lenne hozzá szerintem a Sonique legalább amíg a nyereg felmegy, meg légtelenítünk. De nem kell hogy végig ott legyen.

Link to comment
Megosztás:

Elméletileg tudok de akkor ki csinálja az én autómat? ;) :P

Há valaki csak akadna... ;) :)

Meg lehet ám párhuzamban is csinálni a kettőt...

Én csak a rugóösszehúzástól tartok egy picit...addig majd elmegyek sétálni... ;)

De nem kell hogy végig ott legyen.

Jó akkor majd előbb elküldjük... ;)

:D ;)

Link to comment
Megosztás:

Há valaki csak akadna... ;) :)

Meg lehet ám párhuzamban is csinálni a kettőt...

Én csak a rugóösszehúzástól tartok egy picit...addig majd elmegyek sétálni... :P

Én meg a 80 éve összerohadt dolgoktól... :D

Jó akkor majd előbb elküldjük... ;)

;) ;)

Úgyis mindig kerüli a munkát. ;) ;)

Link to comment
Megosztás:

István csak tárcsát meg betétet cserélt legutóbb.

Nekem meg a nyereg kell. De cserébe nem kell szívni a betét berakásával mert az már benne van.

Azért jó lenne hozzá szerintem a Sonique legalább amíg a nyereg felmegy, meg légtelenítünk. De nem kell hogy végig ott legyen.

A betét berakása a legkevesebb a tárcsát rögzítő csavarral szívtunk a legtöbbet.A nyeregről meg már csak a fékcsövet kell leszedni.De ha gáz van a srác is tud segíteni a verseny autóját is ő csinálja + dolgozott egy évig szerelő mühelybe.(ott elég sok opelt csináltak)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.