Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Alááááá? :D

Jól hangzik... :)

Laci4 help pliz! ;)

Én kicsit brutálisabb módszert választottam,és bevallom, azóta nem néztem meg a szüröt, h beázik-e..

Mindenesetre nem párásodik veszettűl..

Amit itt sokan megcsináltak, hogy azt a kis gumicsikot emelték finoman fel, illetve nyomtak alá anyagot, ami a műanyag csik élén van, és elvileg az üvegre símúlna....

a képsorozatt után, én is megcsináltam ezt.. igaz, sajna csak fehér uhh. minek is hivják.. trutyim volt.. igy eleinte elég furán nézett ki.. mostanra már bekoszolódott ;)

Link to comment
Megosztás:

Én kicsit brutálisabb módszert választottam,és bevallom, azóta nem néztem meg a szüröt, h beázik-e..

Mindenesetre nem párásodik veszettűl..

Amit itt sokan megcsináltak, hogy azt a kis gumicsikot emelték finoman fel, illetve nyomtak alá anyagot, ami a műanyag csik élén van, és elvileg az üvegre símúlna....

a képsorozatt után, én is megcsináltam ezt.. igaz, sajna csak fehér uhh. minek is hivják.. trutyim volt.. igy eleinte elég furán nézett ki.. mostanra már bekoszolódott ;)

Köszönöm szépen, ennyit ér a dokumentáció, sokat segitettél. Azért nyáron könnyebb a helyzet :)

Hétvégén hátha normális idő lesz, megpróbálom megcsinálni.

Haver találta, érdekes Kíváncsi vagyok mennyiből lehetne rendbehozni azt a motort... Viszont az oldala nagyon csúnya :D

Link to comment
Megosztás:

Hihetetlen hogy minden reggelre van 1 kaland...

Csomádra beérve jött messze szemben egy EVO6 tempóval, de Veresegyház felől kifordult elé egy kisteher. EVO nem bírt megállni hiába a satufék, és szépen kezdett átsodródni a szembesávba. Mivel láttam már a sebségéből és a gyökér kamionosból hogy itt gáz lesz, le is lassítottam, és valóban egymással szemben álltunk meg kb 2 méterrel. Végén már csak azért aggódtam hogy nehogy becsússzon az árokba, mert annak teljesen a peremén állt meg a hátsó kereke. Vettünk egy levegőt, visszatolattam picit hogy elférjen, megköszönte, és elindult a kamionos után. Nem tudom az él-e még :)

Necces volt rendesen, remeg is még a lábam.....

Link to comment
Megosztás:

Hihetetlen hogy minden reggelre van 1 kaland...

Csomádra beérve jött messze szemben egy EVO6 tempóval, de Veresegyház felől kifordult elé egy kisteher. EVO nem bírt megállni hiába a satufék, és szépen kezdett átsodródni a szembesávba. Mivel láttam már a sebségéből és a gyökér kamionosból hogy itt gáz lesz, le is lassítottam, és valóban egymással szemben álltunk meg kb 2 méterrel. Végén már csak azért aggódtam hogy nehogy becsússzon az árokba, mert annak teljesen a peremén állt meg a hátsó kereke. Vettünk egy levegőt, visszatolattam picit hogy elférjen, megköszönte, és elindult a kamionos után. Nem tudom az él-e még :D

Necces volt rendesen, remeg is még a lábam.....

Látod a GSi mindentől megvéd. :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem mai élmény:

1. volánbusz rámhúzza a kormányt sávváltáskor, tükörbe nézni luxus. Nyomom a dudát, meg a féket (mögöttem lévő majdnem belém jön), mire buszos észreveszi magát.

2. Kisteherautó ugyanez, vált sávot, tükör luxus.

3. Lassítanak előttem, lassítok én is. Mögöttem lévőt látom a tükörbe, hogy lefelé nézeget, keres valamit, jön tovább ezerrel. Leszállok a fékről, mivel még férek kicsit az előttem lévőig. Nyomom a dudát, hátha a hátsó észreveszi magát. Észreveszi, csikorgó kerekekkel ... éppen megáll....

Link to comment
Megosztás:

3. Lassítanak előttem, lassítok én is. Mögöttem lévőt látom a tükörbe, hogy lefelé nézeget, keres valamit, jön tovább ezerrel. Leszállok a fékről, mivel még férek kicsit az előttem lévőig. Nyomom a dudát, hátha a hátsó észreveszi magát. Észreveszi, csikorgó kerekekkel ... éppen megáll....

Na ilyenkor szoktam én hátrafordulni, és feltenni a: NORMÁLIS VAGY BAZZEG?- kérdést, és xarok rá, hogy milyen és mekkor majom van a volán mögött.Kicsit érzékenyen érint az ilyen hátulról jövős elbambulós, mióta rommá törtek alattunk egy kisteherrel egy Ladát.Kb. az a bizonyos lepel erőteljesen ott volt alattunk akkor.

CSak a szerencsén múlott.Szal ezért.

Link to comment
Megosztás:

Nekem mai élmény:

1. volánbusz rámhúzza a kormányt sávváltáskor, tükörbe nézni luxus. Nyomom a dudát, meg a féket (mögöttem lévő majdnem belém jön), mire buszos észreveszi magát.

2. Kisteherautó ugyanez, vált sávot, tükör luxus.

3. Lassítanak előttem, lassítok én is. Mögöttem lévőt látom a tükörbe, hogy lefelé nézeget, keres valamit, jön tovább ezerrel. Leszállok a fékről, mivel még férek kicsit az előttem lévőig. Nyomom a dudát, hátha a hátsó észreveszi magát. Észreveszi, csikorgó kerekekkel ... éppen megáll....

Ez egy eredményes nap.

Üldögélek itthon a szobámban, ablak nyitva. Tanulok, (hogy mi nincs a világon?), távolból hosszú csikorgós fékezés, majd csattanás. Majd mégegy csattanás......

Link to comment
Megosztás:

Absz. nem vagyok internet függő és gsi függő. ;) Ha a plafonra nézek akkor is gsi :) ;)

Érdekes1

Érdekes2

Inkább megyek és alszom.

:D

:P ;) ;) ,

Tegnap Redi odadta a hátsó vonószem takaróját, mert műanyagos Peti belelkesedett hogy csinál nekünk anyagárban annyit amennyit akarunk.

Szal mennyi legyen az annyi, és esetleg megkérdezzem-e az "ellenséges ördögös klubot" is? Én megkérdezném őket.

Link to comment
Megosztás:

Erre járt Peti, beugrott hozzám. Odaadtam neki az etalont. Már látta múltkor is, és megint elmondta: ha ilyen fogyóeszköz ez az izé, akkor olyan "szerszámot" vesz le róla, amiből több darabot is ki lehet venni. Az a két műanyag pöcök lesz csak gond, ahhoz majd valamit kitalál. Aszonta olyan 2000-2500 forintra fog kijönni egy darab. Mivel hétvégén ő sem dolgozik, aszonta hétfő előtt nem áll neki, de asszem ennyi idő kell nekünk is minimum hogy kitaláljuk hány darab kell.

Szóval KINEK KELL MÉG ILYEN BIGYÓ?

Link to comment
Megosztás:

Erre járt Peti, beugrott hozzám. Odaadtam neki az etalont. Már látta múltkor is, és megint elmondta: ha ilyen fogyóeszköz ez az izé, akkor olyan "szerszámot" vesz le róla, amiből több darabot is ki lehet venni. Az a két műanyag pöcök lesz csak gond, ahhoz majd valamit kitalál. Aszonta olyan 2000-2500 forintra fog kijönni egy darab. Mivel hétvégén ő sem dolgozik, aszonta hétfő előtt nem áll neki, de asszem ennyi idő kell nekünk is minimum hogy kitaláljuk hány darab kell.

Szóval KINEK KELL MÉG ILYEN BIGYÓ?

Nekem nincs "nagy" löghárítóm hátul mert az én gsi-m olyan mint a Lacié,de vettem nyáron egy lököst hátra amiből hiányzik a vonószem takaró.

Tehát ha kivitelezhető a dolog nekem kellene 1db.

Ha valami oknál fogva én nem férnék bele a keretbe,az sem baj,nem fogom a szívemre venni. :)

Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.