Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Főleg Vác magasságában :lol:

Ezért kell minimum egy quintezz XT-7000 vagy jobb cuccos :D

Jól műxik az neked?

Nem hiszem nem hallottátok még a pék-et :)

Bázz Kerepesi - Hungária sarkon kifelé Kerepesin 80-nal olyat ütött a belső sáv, aszittem beszarok :blink:

Mindig le birok döbbenni az utak tréségén :)

Link to comment
Megosztás:

Jól műxik az neked?

Nem hiszem nem hallottátok még a pék-et :)

Bázz Kerepesi - Hungária sarkon kifelé Kerepesin 80-nal olyat ütött a belső sáv, aszittem beszarok :blink:

Mindig le birok döbbenni az utak tréségén :)

Városban sok a vak riasztás de pl. a váci úton tudom hol van vak "lárma"

Városon kívül viszont tuti.Vác felé ha megyek 2/A-n van egy hosszú,egyenes lejtő ha van traffi a lejtő tetején visít :lol: Én meg fékezek.............

Link to comment
Megosztás:

Városban sok a vak riasztás de pl. a váci úton tudom hol van vak "lárma"

Városon kívül viszont tuti.Vác felé ha megyek 2/A-n van egy hosszú,egyenes lejtő ha van traffi a lejtő tetején visít :blink: Én meg fékezek.............

Totálkáron olvastam róla amikor belinkelte ide vki (talán épp Wolfi), ezek szerint neked bejön a dolog.

Melyiket ajánlod? Milyen árban van egy olyan ami megéri?

Link to comment
Megosztás:

Nekem mivel kispénzü gyerök vagyok Quintez XT-7000 van.Nem rossz csak városban sok a téves riasztás.

Ami akkor kellemetlen ha nem ismert útvonalon közlekedsz.Amúgy kitapasztalod hol vannak azok a zavarhelyek és elég azon felül figyelni.

Ha több zsetonom lenne ezt venném:

BEL 330

BEL 550

BEL RX65 !!!

Ezek jobb cuccosok és külső lézer érzékelők és lézer zavaró is köthető rájuk ami az igazi istencsászár. :)

Sajnos nem egy alkalommal tapasztaltam,hogy út menti építmény mellé,mögé állnak be a p@rasztok és így sajnos lehetetlen az érzékelésük mivel már csak az utolsó pár métereten válik láthatóvá a veszedelem :)

Legnagyobb veszedelem (zöld hulladék skoda) :blink:

Link to comment
Megosztás:

Na elhoztad a lökőst?

Jó lett?

Most hoztam el nagyon szép lett este fel is rakom. :blink: A szin is stimmel csak egy kicsit látszik hogy a többi nagyon el van mattulva de olcsón felpolírozza a többit ha akarom,de mivel az ívszélesítés miatt amúgy is kell fújni a két hátsó sárvédőt meg még egy pár elemet,lehet tényleg teli fújatom az egészet.

Link to comment
Megosztás:

Most hoztam el nagyon szép lett este fel is rakom. :blink: A szin is stimmel csak egy kicsit látszik hogy a többi nagyon el van mattulva de olcsón felpolírozza a többit ha akarom,de mivel az ívszélesítés miatt amúgy is kell fújni a két hátsó sárvédőt meg még egy pár elemet,lehet tényleg teli fújatom az egészet.

Lurdyhoz nem jössz ki?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.