Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

c20xe tömítés jó kvessön nem szereltem c20ne-t csak ellöttem :blink:

karter szerelhető csak leömlőt oldani kell ahol 1 helyen fel van fogatva max a kipuffsor tömítést megnyomod mikor feszíted lefele a leömlő szárát és később ki fog fújni like nálam....

Link to comment
Megosztás:

De most elpanaszolom nagy-nagy nyügömet a világnak.

Kb fél éve szinte nap mint nap nézegetem a trader.hu meg hasznaltauto.hu-n a GSi-s hirdetéseket. És el vagyok szomorodva. Eredetileg azért akartam Kadett gsi-t venni mert egy játszósautóra amivel kiélhetem magam nem akartam hétszámjegyű összeget költeni.

Igazán nem voltak nagy elvárásaim, amit szerettem volna: ha lehet 3 ajtos legyen, motorikusan ne legyen vele gond, kisebb kasztnihibákkal kiegyezek, a c20ne vagy c20xe moci legyen benne. De sajnos közel sem találtam neten az igényeimnek megfelelő darabot. Illetve találtam de azokért olyan összegeket kértek amit nem szándékoztam egy közel 15-18 éves autóért adni. Én megértem, hogy látni akar a beleölt pénzéböl valamit de ami sok az sok.

A Kadett GSi egy kompromisszumos megoldás lett volna. Lejjebb adok az igényeimből (amiket egy Astra kielégített volna) azért, hogy olcsobban hozzájussak. De ez ugylátszik nem fog működni :blink:

Egyre jobban hajlok afelé, hogy felveszek vmi hitelt és keresek egy Astra GSi-t. Ebböl viszont mindenképp a c20xe verzio kellene. Az áruk elég ingadozo akár 600e Ft különbség is van 2 ugyanolyan koru auto között.

Szóval most nemtudom mitcsináljak....nézegetem még a Kadettokat is de valszeg az lesz, hogy inkább keresek egy pofás Astrát...vagy nemtudom (hüpp hüpp)

na most jol kisirtam magam, de legalább megnyugodtam kicsit még hüppögök itt magamba de mostmár elvagyok :)

ez komoly :)

Link to comment
Megosztás:

Uhh.. hajógyári Gsi.. csóró csávó.. dehát ilyen ha nem mérik fel a terepet, vagy elszáll az eszük. Én mentem jópárszor azon a szakaszon. az első pár menetemben nekem is sikerült megpördülni ahogy(aki ismeri, egyenes aztan bal,majd jobbos..) nah ahogy indúlt a balos, azon a szakaszon frankó poros, faleveles szokott már lenni.. és kicsit erősebben fékeztem mint kellett volna. az volt a mákom, h az esztelenségben az volt az ésszesség, h már nem "200' al száguldoztam.. igy egy frankó kis piruet után megálltam az út bal szélén..

Mondjuk ezért nem kerek nekem valami a mostani szituval.. ha tovább nyomta, elvileg balra megy a kanyar.. mit kereset ő akkor a jobb oldalon és pont ebbe az irányba.. meg ez sztem még a kanyar elött van.. nah de elolvasom carstylingon mi van...

mindenesetre azt a kanyart már sokan benézték..amikről én tok corsa, szusi.. legutóbb meg egy subaru de neki mákja volt.. az is csak megpördűlt.. pedig mondtam nekik pont a racing elött, h vigyázzon a végén...

nah mindegy.. mondjuk tény h vannak kátyúk.. pláne a bal oldalon..

Link to comment
Megosztás:

Mész a keresztúrin a XVII.ker felé és aszem az utolsó bontó az.

A baloldalon van, ha kifelé mész...

Majdnem az Ivanics-al szemben...

A baloldalon van, ha kifelé mész...

Majdnem az Ivanics-al szemben...

Ez Kimaradt:

XVI. ker. Újszász utca 46!

Múltkor mikor bent voltam, volt ott pár cucc ami GSI Cartársaknak kellene....

Link to comment
Megosztás:

Ha kész a fény akkor már cserélem is.De max a hétvégén(ha jól sikerül a fényezés)

Ha ezen a héten fel tudom rakni az Anti fékjeit, akkor felőlem jövő hét elején mehet a fényezés projekt. Addig még tudsz várni?

Valahogy át kéne rakni a fékeket. :blink:

Hát így alakult, nem lesz ekkora kerék rajta azt bumm...

Majd lesz másik.. :-)

Van már valami terv? :)

Link to comment
Megosztás:

Nézegetem, nézegetem, de nem tudok dönteni...meg ezt előbb el kéne adni... :blink:

Ebay? Ott gyorsan elviszik nem?

Már azt hittem, hogy alszik a recepciósók gyöngye. :)

Lehet hogy meglátogatlak, mert 6kor kéne kelnem és nemtom hopgy így van-e értelme lefeküdni...

Link to comment
Megosztás:

Én most kezdek zárni, aztán ha nem vagy itt fél órán belül, akkor esélytelen a bejutásod...:-)

Nem akarok ebayezni feltétlenül, azért is próbálom a dbilast itthon eladni...de ha másképp nem megy... :blink:

Aztán mi a terv, alvás? :)

A fél óra kicsit necces, mert nem otthonról mennék. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor ha gondolod fél 9-re elugrom érted valahova, és akkor kijössz velem, és visszahozlak... :)

Na?

Odamegyek kb. hozzátok, kicsit (sokkal :) ) tovább kell menni az Üllői úton.

Végülis otthagyhatom a gépet, de sokat nem késhetek a melóból. :blink:

11re be kéne érnem. Szerinted az menne?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.