Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Aztec, bazz veled aztán történnek az események...

Ez a GSi nemsemmi hogy porrá tört, de azt nem vágom mitől lett volna bármi baja a gyereknek ha be van kötve. CS-on sem irnak túl sokat a dologról a srácok.

Hogy mindig van hajógyárin vmi kress..

Tudom hogy van több calikerekes feka GSi, de itt Corner's Pub előtt állt mindig egy ilyen...

Link to comment
Megosztás:

Találtam egy picit lógó kábelt balelöl, és a végén a lökösbe dugva egy bigyót. Az lehet a hőjeladó?

Talált öcsém egy arcot akinek van 20-as sorozat képe a kressről, ha megosztja a srác a képeket akkor szólok merre check :)

sztem az a külső hőm mérőbizgentyűje, nem? :blink:

azokat a képeket meg toljátok ha megvannak :)

Link to comment
Megosztás:

én vaok ill leszek mert most kell mennem családi lunch :blink:

after dat leszek é!

vagy ha kő oda tuom adni a gépet addig :)

Köszönöm, végülis Fazi adott, már töltöm fel képtárra :)

"Álmodni még csak szabad"

Megyek lepáramentesítőzöm az ablakokat, meg kiderítem hol csepereg az olaj.

Aztán mondom a keptárcímet ha feltöltödött

Link to comment
Megosztás:

azt a rohadt :) :lol:

Ez hogy jött össze a srácnak? Kivel versenyzett?

Ismerjük a tagot?

Én péntek éjszaka szlovákiában voltam de szombat hajnalban hazafelé jövet jégpáncél lett az út a megfagyó víztől és pici fékezésnél is már abs-volt :D Majd gurultam lassan kis kézifék majd piruett.Szerencse,hogy nem jött senki :blink:

Lehet a szigeten is lefagyott a "pálya"? :)

Mondjuk ha ez a kanyar elött volt akkor "no comment" az elég veszélyes rész.....

Link to comment
Megosztás:

a srác egy vtivel ment.... de a vti már lassult mikor főhősünk még tolta neki nem tudni kátyú vagy csúszás volt a para oka de fék és ez lett a vége!

így utólag meg felelötlenség és nagyképűség lenne okoskodni mit basz6ott el.....

Albert cartárs SRY már nem láttam a prájvitot írtam is és next time hijjá fel ésadom a gapet :blink:

Link to comment
Megosztás:

Jó ha legközelebb Fazi nem jelentkezik be msnre miközben a telefonomat keresem hivlak :)

Cs-n ez a baleset elég jól ki van vesézve...

De még ha el is veri a VTI... Akkor se kéne eldurrannia az agyának.

Mind1 gondolom mostantól "nagyon vigyáz".

Holnap intézem a biztit a szép tiszta kocsimra meg kérek ocsmányirodában időpontot - aztán majd kérek eredetvizsgás időpontot is - azt vhogy könnyebb találni. Bürokrácia :blink:

Link to comment
Megosztás:

amúgy meg a vti hiába 160LE akkor is gsi nyer ha tudják vezetni :blink: max nyári guma szar indulás vagy 8v lehet az akadály... legalábbis eddig köbö 10 külön vtivel mentem és abból csak 1 vert meg 1etlen 1x de az csinálva volt rendesen....

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.