Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Itt a bontós száma!

Amúgy püben küldtem, úgyhogy nehezen találták volna meg... :blink:

06-70-943-5080

Most hívott a fényező, hogy akár vihetitek is a lökösöket, mert eltolódott nekik egy nagy meló, és így lenne rá ideje!

Vélemény?

Hogy én milyen vicces vagyok...:-) :)

De most már ez van... :)

Link to comment
Megosztás:

Eddig Újpesten voltak a régi Húsgyár területén, most 2 utcával arréb mentek...

Itt a száma:

Bandi

06-20-323-6857

De úgy csináljátok hogy mennék én is mert komálok vele dumcsizni...nagy arc csávó!

Ja és tessék mondani, hogy már velem megbeszélte...:-)

Hívta már valaki a bontót?

:blink:

Link to comment
Megosztás:

Eddig Újpesten voltak a régi Húsgyár területén, most 2 utcával arréb mentek...

Itt a száma:

Bandi

06-20-323-6857

De úgy csináljátok hogy mennék én is mert komálok vele dumcsizni...nagy arc csávó!

Ja és tessék mondani, hogy már velem megbeszélte...:-)

Hívta már valaki a bontót?

:blink:

És te mikor nem dolgozol?

Link to comment
Megosztás:

Most hívott a fényező, hogy akár vihetitek is a lökösöket, mert eltolódott nekik egy nagy meló, és így lenne rá ideje!

Vélemény?

12e forintból kell megélnem február 2-ig, úgyhogy én inkább utána fényeztetnék. :blink:

Link to comment
Megosztás:

ára?

Nem tudom nem kérdeztem meg de itt a bontó száma:06-70-335-0186

Ma még dolgozom, utána FK-zom néha...de alapjában véve most majdnem 2 hétig nem szállodázok csak majd 3-at éjszaka, de az nem befolyásol semmit....-)

Most beszéltem a müanyagossal a lusta G@ci nem dolgozik a héten meg amúgy se csinálta volna meg ingyen úgyhogy lehet megveszem a ködlámpát is és akkor nem kell a műagyagos amúgy se akartam kivágatni a közepét a rendszám miatt.Szerintem holnap vagy csütörtökön mehetünk is hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Enyim blokkolt keményen, de nem vártam meg hogy lesz-e ABS vagy nem, hanem visszaengedtem. El tudok képzelni összefüggést a hosszú úton kigyulladó ABS lámpa és a nem működő ABS között...

Majd meglátjuk. Tesztelni kell

Egyszerű, ha folamatosan pilácsol akkor nincs ABS.

És ha műxik, akkor úgy taposd a féket, mint Norbi véste : mint a vadállat :blink:

Link to comment
Megosztás:

Találkoztam Coupeval és dumáltunk egy órát. Meg költöttem megint egy valag pénzt felesleges dolgokra. Mostmár én is izgulhatok, hogy lelopják-e vonószem takarómat. :)

Ezuton köszi még1x a segítséget. :blink:

Nincs mit máskor is szívesen :) :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.