Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

06-70-335-0186

De lehet, hogy kéne az egész lökös...

Ezt este beszéljük meg focin, ha nem késő.

Esetleg én megvenném a régi lökősödet (jó áron, persze :blink: ), mert úgyis az passzol a kipuffhoz, neked, meg akkor nem kéne szenvedni a kivágás miatt. Nos? :)

Link to comment
Megosztás:

Ezt este beszéljük meg focin, ha nem késő.

Esetleg én megvenném a régi lökősödet (jó áron, persze :blink: ), mert úgyis az passzol a kipuffhoz, neked, meg akkor nem kéne szenvedni a kivágás miatt. Nos? :)

Ezt mi már Sonique-kal jól kitaláltuk...:-)

Csak fényeztetni kéne...:-( mindkettőnknek... és én ebből sehogy sem jövök ki jól, max ha 35-ért veszed meg a lököst...:-) és így már Te sem...:-) Akkor inkább vedd meg azt!

...és elég vonószemet cserélni...:-) Na????

Link to comment
Megosztás:

Ezt mi már Sonique-kal jól kitaláltuk...:-)

Csak fényeztetni kéne...:-( mindkettőnknek... és én ebből sehogy sem jövök ki jól, max ha 35-ért veszed meg a lököst...:-) és így már Te sem...:-) Akkor inkább vedd meg azt!

...és elég vonószemet cserélni...:-) Na????

Hát igen, ez a fényezés tényleg rohadt szívás. :blink:

Egy valag pénz a semmire...

A másik GSi milyen szinű?

Link to comment
Megosztás:

ha tudsz 15-ért jó fényezöt szólj nekem is.Szerintem alkudni kell a lökösre és 20ért oda adják(reméljük)

A fényező sajnos kérdés volt. Nemtom mennyibe fáj egy ilyen buli.

Ma mész a bontó felé?

Ha 20ért el tudod hozni, akkor este elugrom hozzád és kifizetem, meg vendégem vagy egy sörre. :blink: :)

Link to comment
Megosztás:

Egy ilyen főútra való kikanyarodáskor picit nagyobb gázt nyomtam mint kellett volna - ááá nem pörgött a kerék :)

Köszi Wolfi a püt :blink:

Vigyázok :lol:

Tudom, TE nem vagy egy csapatós típus.Én sem az voltam, de a GSi elvette kicsit az eszem.Vannak apróbb technikai dolgok még vele, de a lényegi részek ki vannak cserézve.Szinte újakra.Asszem egyedül a bal első féltengely az, ami echte bontott Vectra féltengely. :)

Link to comment
Megosztás:

Tudom, TE nem vagy egy csapatós típus.Én sem az voltam, de a GSi elvette kicsit az eszem.Vannak apróbb technikai dolgok még vele, de a lényegi részek ki vannak cserézve.Szinte újakra.Asszem egyedül a bal első féltengely az, ami echte bontott Vectra féltengely. :)

Foltokban még megvan az eszem.

Néha egész barátságos adatokat tud kiirni a bc pillanatnyi fogyira.

Ablaktörlővel mahinálnom kell sajna, hazafelé is idegesitett. Mondjuk jobb lenne ha nem esne :blink:

ABS check control lámpa kigyulladt a Cora mellett, francba. Azzal mit tennél a helyemben?

Hazafelé is kátyútól kátyúig tartott az út, csak most még sötét volt plusszba. Remélem tavaszra lesz vmi az utakkal, mert választások után 3 évig megint nem nyúlnak hozzájuk tuti.

Link to comment
Megosztás:

ABS check control lámpa kigyulladt a Cora mellett, francba. Azzal mit tennél a helyemben?

Levenném a bal első kereket, és megnézném, hogy mi a fax baja van a jeladónak, mert v.melyik első jeladó csinálja a fesztivált.Szerintem.A szerelő srácok mondták, hogy egy kicsit beleért a féltengelyen lévő "ricnikbe" a jeladó, de alakítottak rajta, és most már O.K. Nekem nem is volt vele gondom.

döglött madárnak nem kell kalitka.... :blink:

Amíg megvolt a kalitka, király volt nagyon ám! :) De fog még sütni a nap, csak egy kicsit most másra kell a pééz.

Egy ideig.

Link to comment
Megosztás:

Levenném a bal első kereket, és megnézném, hogy mi a fax baja van a jeladónak, mert v.melyik első jeladó csinálja a fesztivált.Szerintem.A szerelő srácok mondták, hogy egy kicsit beleért a féltengelyen lévő "ricnikbe" a jeladó, de alakítottak rajta, és most már O.K. Nekem nem is volt vele gondom.

Amíg megvolt a kalitka, király volt nagyon ám! :blink: De fog még sütni a nap, csak egy kicsit most másra kell a pééz.

Egy ideig.

Kell venni 1 bontottat.

Nekem is némileg ledarálta az egyik féltengelyt a jeladó.

Link to comment
Megosztás:

Jó úgyis ki akartam menni garázsba megsimogatni a betonborotválót. Meg rendet rakok körülötte, mert kupi van.

Csak ne lenne ilyen trágya idő :blink:

Megnézem hol vannak az emelési pontok, hogy néz ki az emelője, szóval ismerkedő estet tartok. Lehet a kerékcsavarokat lecserélem, mert itthon vannak sokkal szebbek.

Link to comment
Megosztás:

Lehet a kerékcsavarokat lecserélem, mert itthon vannak sokkal szebbek.

Arra már én is eljuttoam elméleti síkon, de a gyakorlati megvalósítás elmaradt.Úgy akartam, hogy ha majd kap rendes alukerekeket, akkor kap hozzá rendes csavarokat is.

Az emelője teljesen széria, és a küszöbök alatt vannak ott, ahol a küszöbspoilerek meg vannak jelölve.Mármint az emelési pontok. :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.