Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Megosztanék egy érdekes történetet veletek hátha találkozott már valaki ilyennel. :)

Valamelyik nap munka után megyek ki a kocsihoz indítom és közben matatok a kocsin.(5-10perc melegítés majd utánna idulok).Felnyitom a motorháztetőt,hogy ablakmosó folyadékot töltsek bele egyszer csak jön egy 35 körüli ######i kicsit zihlált lelkiállapotban és "nekem ugrik" :lol:

Elkezdi mondani : Itt lakik az utcában és van 2 pici gyereke és megérti,hogy melegíteni kell a kocsit de amikor beindítom az autót akkor nála az ablakok és a fűtés csövek remegnek :D B)

Jó lenne ha nem itt állnék(munkahelyem elött).A poén,hogy a munkahelyem parkoló részénél állok a céges kocsik közt! A tag meg az utca szemközti oldalán :o Az autótól sacc 20-25m-re lakik. Egyébként meg nem is hangos nem értem mi az ami zavarja a tagot........Kiváncsi lennék mi lenne ha Anti kocsija parkolna ott B) Azon viszont gondolkodtam,hogy beindítom a kocsit és elsétálok kb. 20m-t és meghallgatom. :blink:

Így most megy a para,hogy mikor lesz tégla a szélvédőben vagy kiszúrt gumik esetleg mikor kereshetek fel egy derék fényezőt az összekarcolt kocsi miatt. B)

Találkozott már valaki ilyen "hanghatással" hogy az amúgy nem hangos kipuf.20-30m re remegteti az ablakokat????????!!!! B)

Vagy csak szop@tni próbálnak?! :)

szerintem nem fog semmit csinálni a kocsiddal, mivel tudod hol lakik, és egy lakásban azért nagyobb kárt lehet okozni... esetleg ha valami történik a kocsival, akkor meg is várhatod a ház előtt egy számlával!

Link to comment
Megosztás:

Peti, nem tudom milyen kipufogód van, de szerintem meg ne melegítsd 5-10 percig.

Egyrészt tök fölösleges, nem papírból van az a motor, másrészt szerintem könnyen lehet idegesítő, habár nem ismerem milyen utca, mekkora táv, stb.

Engem biztos megbaszna az ideg. Mégha az ablakok nem is rezonálnának.

Én a ház elől kábé öt sec járatás után indulok el, és amikor megjövök (gyakran éjjel) azonnal kinyomom a paripát.

Szomszéd gyereknek ágyú jellegű kipufogója van, ő is nagyon húzza mindig a nyakát.

Link to comment
Megosztás:

Háát nem tom.. halk kocsi is lehet "hangos".. csak a mély hangokra gondoljunk.. a dörmögő mély nem hangos, de mégis van hanghatása.. elképzelhető h berezonál neki az ablak.. de hogy a fűtéscső is? nah azért már dúrva lenne.. papír fűtéscsőve van? :blink:

Mondjuk nekem is mondják mikor hazajöbök, h tudják h én jöttem... mondjuk én előszeretettel használom a motorféket.. :) és olyankor azért dörmög rendesen... nem hangosan.. csak macisan..

Úgyhogy pödrő sztem max ne melegítsd olyan sokáig .. 5 perc elég.. (mondjuk én könnyebben beszélek)

Bevallom én se nagyon szokatam. max 1-2 perc. mig azért nem halál hideg, aztán szép nyugisan megyek(kivéve ha vmi helyzet van) amig el nem éri a víz az üzemit.. és ha lehet még utána is egy darabig, hisz az csak a víz.. (jó lenne egy olajhő is ) :)

Link to comment
Megosztás:

Sonique írta valamikor:

"Egyébként a turbos valtozat neve

Astra 200T S

volt meg 200I S

meg 180I S

meg ilyenek

és egy kis érdekességet is szeretnél a turbós astrákat

itthon Szentgotthárdon szerelték össze."

Más

Nem érdekel a Karácsony de:

Valami suttyó állat kancsó paraszt lelopta a hátsó vonószem takarómat. Azt nem értem, hogy a tetű

kinaivázának nincs 10 ropija (fényezéssel együtt) venni? Bezzeg tankolni arra, hogy találjon egy GSI-t arra van + szét k u r n i az autót! Ezért van elegem ebből az országból.

Link to comment
Megosztás:

Sonique írta valamikor:

"Egyébként a turbos valtozat neve

Astra 200T S

volt meg 200I S

meg 180I S

meg ilyenek

és egy kis érdekességet is szeretnél a turbós astrákat

itthon Szentgotthárdon szerelték össze."

Más

Nem érdekel a Karácsony de:

Valami suttyó állat kancsó paraszt lelopta a hátsó vonószem takarómat. Azt nem értem, hogy a tetű

kinaivázának nincs 10 ropija (fényezéssel együtt) venni? Bezzeg tankolni arra, hogy találjon egy GSI-t arra van + szét k u r n i az autót! Ezért van elegem ebből az országból.

főleg karácsonykor. hogy törne le a keze...

Link to comment
Megosztás:

http://gsi16v.uw.hu/temp/pic1.jpg

http://gsi16v.uw.hu/temp/pic2.jpg

:blink:

Vontatószemet annó nekem is lelopták az Auchan parkolójában :)

Pont akkor mikor elkészült a kocsi (sárvédő ívek és tankbeömlő)

Nagynehezen tudtam csak venni egyet és azóta fullba felvan ragasztva max. letörni lehet :)

Sajnos mindent lopnak ami mozdítható.

Mikor leállok a kocsival fél óra mire kiszállok belőle mert mindent kiveszek és mindenféle riasztót élesítek annak reményében,hogy másnap reggel épségben viszontlássam a gsi-t. :S

Link to comment
Megosztás:

hat a mocskos paraszt dogolne meg aki ilyet lop ...

igen megkérdeztem szentgotthárdot

és le kéne mennem személyesen mert igy nem adnak ki infot :)

Elkisérjelek? :)

Egyébként a vonószem takaró nem tud magától kirázódni és úgy elveszni?

Ennyire azért csak nem taplóak a Gsi-sek... :blink:

Link to comment
Megosztás:

Sonique írta valamikor:

"Egyébként a turbos valtozat neve

Astra 200T S

volt meg 200I S

meg 180I S

meg ilyenek

és egy kis érdekességet is szeretnél a turbós astrákat

itthon Szentgotthárdon szerelték össze."

Megnéztem még tegnap mobile.de -t, és ott most nem árulnak ilyet, szóval tényleg jó keveset csinálhattak belőle. Egyetlen F Astra van 200 ló felett 11000 Euróért, de az 336 lovas :)

Sonique, az nem lenne semmi eredmény ha sikerülne, asszem elég sokan lennének hálásak Neked :blink:

Link to comment
Megosztás:

Elkisérjelek? :o

Egyébként a vonószem takaró nem tud magától kirázódni és úgy elveszni?

Ennyire azért csak nem taplóak a Gsi-sek... :blink:

jajjdehogynem :) :)

hallottam én már mástól -akinek szintén lelopták-, hogy majd ő is lop egyet :lol: :D

mondtam, hogy beszélni kellene vmi műanyagossal és gyártatni 5-10 darabot és ha vkinek eltűnik vagy SOS-be kell akkor lesz kéznél és nem kell bontókba rohangálni.....

(hopp egy tipp a tunyingbótba B) )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.