Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Igazából én is arra hajlok hogy befalazom a ködlámpát meg eladom és máris jobban jövök ki. :)

Elképzelhető hogy lenne is majd rá vevőd :) KUKK ide

De majd csak később, mert most itt a kari, meg sajna kicsit csóró vok :blink:

De szólj amikor meg akarsz válni töle..

Módosítva : Laci4
Link to comment
Megosztás:

GSI Rulez! Soxor idegesít,hogy öregszik a gépezet de megszoktam,hogy nekem mindíg öreg autóim voltak,vannak.Ilyenkor picit meglágyul a szívem :)

:blink:

Hát én ma ültem egy zsírúj H astrában... (Semmi opc)

Egyetlen dolog tetszett benne, az a gyári cds rádió és a kijelzője + gombok.

De ezzel ki is merült.

Szűk, kényelmetlen, kilátás hátra 0, az egész kurvadrága, a műszerfala sem tetszett...

Formája kívülről nem szép. Külön öröm volt utána visszaülni a saját kocsimba, igaz, hogy az ülés nyisszog mert régi, a kmóraspirál beszart, a lökhárító meg van törve, de akkor is.

A G astra, az nagyon bejön külső formára belülről viszont ua. G astrában sikerült levezetnem két napot, nem is volt rossz, de ezért milliókat? Ugyan.....

Apám A omegájában nagyobb bőven nagyobb a lábtér, mint ismerős egy-két éves S60-as volvójában.

És ez nem márkakritika, inkább az új szelek új autóinak kritikája.

(Habár szerintem elfogult vagyok)

Link to comment
Megosztás:

Hát én ma ültem egy zsírúj H astrában... (Semmi opc)

Egyetlen dolog tetszett benne, az a gyári cds rádió és a kijelzője + gombok.

De ezzel ki is merült.

Szűk, kényelmetlen, kilátás hátra 0, az egész kurvadrága, a műszerfala sem tetszett...

Formája kívülről nem szép. Külön öröm volt utána visszaülni a saját kocsimba, igaz, hogy az ülés nyisszog mert régi, a kmóraspirál beszart, a lökhárító meg van törve, de akkor is.

A G astra, az nagyon bejön külső formára belülről viszont ua. G astrában sikerült levezetnem két napot, nem is volt rossz, de ezért milliókat? Ugyan.....

Apám A omegájában nagyobb bőven nagyobb a lábtér, mint ismerős egy-két éves S60-as volvójában.

És ez nem márkakritika, inkább az új szelek új autóinak kritikája.

(Habár szerintem elfogult vagyok)

szerintem a H kivülről jól néz ki. de belül :) . okádás. csúnya, kopogós, diszonáns. a kis sárga kijelző teszi fel a pontot az Ire. C vectra szintén zenész. az új autók 99%a nem tetszik belülről. na jó egykét alfa igen, de már azok is futnak ki.

olyanról 2005ben nem hallott egyik autógyár sem, hogy puha müanyag??? :blink: kopog minden mint az istennyila, még a prémium autókban is

Link to comment
Megosztás:

Miután végignéztünk 1 hét alatt mindent...computercser, kábelek, relék, AC, szikra, gyújtáselosztó, roto, stb...egyszer csak cseréltünk benne gyertyákat és pöcc röff beindult...ezt követte egy másfél órás krúzing a városban...:-) De hiányzott már...már csak utolsókat durrogja a c20xe, de nagyon fog hiányozni... :blink:

bár remélem a psszt, majd pótolja... :)

Link to comment
Megosztás:

Miután végignéztünk 1 hét alatt mindent...computercser, kábelek, relék, AC, szikra, gyújtáselosztó, roto, stb...egyszer csak cseréltünk benne gyertyákat és pöcc röff beindult...ezt követte egy másfél órás krúzing a városban...:-) De hiányzott már...már csak utolsókat durrogja a c20xe, de nagyon fog hiányozni... :blink:

bár remélem a psszt, majd pótolja... :)

add nekem és majd durroghatsz vele :lol:

már csak utolsókat durrogja ....

bár remélem a psszt, majd pótolja... :)

ez nagyon durva....neked csak erre kell mi ? h durrogjon vagy psszt-eljen :D

Link to comment
Megosztás:

Engem nagyon meglepett amikor voszi Opc-jével gyorsultunk...Én tuti biztos voltam benne, hogy esélyem sincs, és hát nem így lett...de ettől függetlenül biztos jó moci, csak a c20let előnyére szól, hogy sokkal olcsóbban tuningolható, és nagyobb mértékben...

Ez szinte biztos.Amúgy meg Futó mester 1X azt mondta, hogy F Astrába, Z-s motorkódú mocit nem lehet ésszerű határokon belül belerakni.Tehát anyagilag nem jó 5let.

http://totalcar.hu/magazin/technika/traffipax!1

Egy kis adalékinfó gyorshajtóknak! :blink:

Link to comment
Megosztás:

Azért talán nem a Z20LET hibája volt, hogy egyes és kettesben picit jobban gyorsult Atom kocsija. Nagy volt a súlykülönbség. Másnap ráálltam a HSI tehermérlegére (kg-ra kalibrált 2 tonna méréshatárig, 10 kg-ra 20 tonnáig), a kocsim nélkülem 1381 kg volt. Full-full extrás, ami ennyit számít (alapból 1290 kg a tömege). Hárman voltunk benne a gyorsuláson, ami további 2 mázsa. Nehéz a kocsim. A Z20LET így is hármastól sokkal jobban húzott, mint Atom kocsija.

Ha a két motrot felcseréltük volna, akkor asszem az OPC csúnyábban elmaradt volna. Szóval, Z20LET = ZSÍR.

Ehhez kapcsolódóan kérdésem: Mit szóltok a Mantzel tuninghoz? Azt írta nekem egy német skac, hogy az OPC tuningban az az isten.

Link to comment
Megosztás:

tény, hogy nagyon szép az OPC, meg nem is rossz az a moci...azt is aláírom, hogy nehezebb, de akkor is turbós...ellenben a GSI vel ami szívó moci...és ott azért vannak különbségek...

Na meg lóerőben is...az enyim pontosan 170.8 LE (ennyit mértünk) és 1140 kg, + én + Hernád mester 200 kg...

Tehát 1340 kg vs majdnem 1600 kg tény hogy nem kevés a 240 kg különbség...

170 LE vs 200 LE

kg/le árányok

GSI: 7,88 Voszi: 8 - ezen is meglepődtem most...

A nyomaték különbségről már ne is beszéljünk...

GSi: 167 NM Voszi: 250 NM körül

Na ezért álltam én értetlenül a történtek előtt... :) :D :blink: :lol: :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.