Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ezekkel a G műszerekkel nem is lehet valósat mérni...sajnos...

mi is próbáltuk annó...hát 6.5-től 10.2 ig mndenféle gyorsulást kiírt 0-100-ra, és akkor jól el is felejtettük...

Nem véletlenül mérnek padon... :lol:

És mik is voltak a módosítások a mocin, mert ezek az adatok nem rosszak amúgy... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha van ilyen kütyüd akkor ingyenes...:-)

Amúgy 30 ropi körül lehet kapni már olyat mik sokat tudnak, de pl "ave" is ilyenekkel mér, bár ott vannak mögötte komoly számítások is... www.timeslip.hu

Future-nak van pl egy ilyen "Dino" nevű cumója....de fékpadon jobb mert ott pontso eredményt kapsz, az 10 pénz 1 mérés, 14 kettő, vagy 1 óra pad bérlés 20 volt nekünk...az alatt 6-ot tudtunk mérni kis változtatásokat közbeiktatva...

Link to comment
Megosztás:

ködlámpás?

A ködlámpa még plusz egy tizes lett volna,annyit nekem nem ér sose használtam.Max a müanyagost megkérdezem nem e tudja berakni a mostanit.Csakl kiváncsiságból kérdeztem meg hogy mibe kerül és ennyiért nem tudtam otthagyni.

ködlámpás?

viszont ha felrakod, tépd le a díszléceket és fesd le a hátsó lökösben a műanyag csíkot :blink:

Ma beszéltem a fényezővel a szélesítés miatt ugye fényezni kellenne.Azt mondta lehet jobban járnék ha telifújatnám az egész autót mert nagyon el van matulva a fény és elütne a friss fény.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.