Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nincs még... majd jövő nyár vége felé indulna a projekt...csak hát Detti eddigi vezető beosztása igen sok idegeskedéssel, rendszeres nemkajálással, stb... járt, amin jó lenne változtatni a gyerekprojekt előtt...

Vagyis próbálkozás van... de "David Copperfield legyen a neve, ha ebből kiszabadul"... :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Miva' nem bírsz aludni? ;)

Éjjel 3-kor felébredtem,hogy kipihentem magam.

Megszereltem az este félbehagyott mosdót majd itt nézelődtem,

filmet néztem és 5-kor visszafeküdtem aludni. :lol:

Ráérek pihenni mert legközelebb csak Január 23.-án kell mennem dolgozni. :)

Link to comment
Megosztás:

Éjjel 3-kor felébredtem,hogy kipihentem magam.

Megszereltem az este félbehagyott mosdót majd itt nézelődtem,

filmet néztem és 5-kor visszafeküdtem aludni. :lol:

Ráérek pihenni mert legközelebb csak Január 23.-án kell mennem dolgozni. :icon13:

óh hogy ~ˇ^^˘^ˇ˘˘°˘˛<&>@#&@{&@ stb. :devlish:

én 5kör ébredtem fel ki tudja miért, megnéztem egy filmet és elindultunk obiba majd pedig takarítani. Holnap már otthon alszunk :devlish: :D

Link to comment
Megosztás:

óh hogy ~ˇ^^˘^ˇ˘˘°˘˛<&>@#&@{&@ stb. :devlish:

én 5kör ébredtem fel ki tudja miért, megnéztem egy filmet és elindultunk obiba majd pedig takarítani. Holnap már otthon alszunk :devlish: :lol:

Az élet apró örömei. :icon13:

A hűtőért a Bocival menj mert az állítva kell szállítani. :D

Link to comment
Megosztás:

Az élet apró örömei. :D

A hűtőért a Bocival menj mert az állítva kell szállítani. :lol:

az otthon maradt, csak pár tuhát meg a számítógépet kell hazavinni, minden más össze lett húzva és le lett fóliázva. Persze az 5-6 hét alatt simán lukasak lettek a fóliák, így mindenen állt a por, de Lanti áldásos segítségével ma a naggya kész lett.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.