Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

90 alatt volt a mutató (szerintem) és villant a piros fent a dobozban... nem tudom, hogy ez már fénykép, vagy bemér, vagy röntgent készített... ;)

Ha tényleg Swiftel voltál és 90 alatt volt a mutató akkor nem kell aggódnod. ;)

80-nál kb. 10km/h-val fölé van kalibrálva a kilométeróra. :lol:

Hivatalosan ha 80-al mész akkor 81-91 között kell mutatnia a mutatónak. :lol:

Link to comment
Megosztás:

U.i.: Egyébként holnap jön egy fószer megnézni az autómat, ha pofátlanul alkudozik és ő is szaré hugyé akarja megvenni mint az előző, akkor neki sem fogom eladni és a hirdetést leveszem, lassan itt a tél, lehet megint bohóckodni, arra a bmw tökéletes, de ha olyan árat mond, ami nekem is tetszik, már viheti is. ;)

Hát még mindig BMW-s maradtam. ;)

Link to comment
Megosztás:

holdfényben tényleg egy kicsit hasonlít a tiédre ;) ;) :lol: :lol:

No comment.. de azért.... hatod :lol:

Nem találom azt a képet, amikor épp holdfény vetődik a kocsimra :lol:

Vagy inkább az ővé hasonlít csak holdfényben mi?! teee, genya! :lol: (még ha igazad is van :lol: )

Nulláson is van fix dobozos mérő? nem is tudtam.. mondjuk ritkán járkálok rajta.. illetve csak rövid szakaszon amikor megyünk telekre....

Anti meg sunnyog.. lehagyott egy egyest a sebesség beírásánál :lol: :D

am: sztem se kéne aggodni annyira 87nél.. (óra szerint meg pláne, bár ki tudja milyen kerekekkel szaladgál Anti..)

hacsak nem volt valami korlátozó tábla szívatásként kirakva..

Már ha jól emlékszel... 90...190? ki tudja már.. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ha tényleg Swiftel voltál és 90 alatt volt a mutató akkor nem kell aggódnod. ;)

80-nál kb. 10km/h-val fölé van kalibrálva a kilométeróra. :lol:

Hivatalosan ha 80-al mész akkor 81-91 között kell mutatnia a mutatónak. :lol:

Hát akkor nem tudom... lehet több volt... mellettem senki nem jött, se előttem...vagyis előttem jóval mentek, de ő már rég átment a tábla alatt is...

Mögöttem jöttek, de lassabban mint én, mert őket előztem előtte...

Szembe sávba meg nem lehetett, mert nem hátulról fotóznak...

Amikor rápillantottam az órára 90 alatt volt... de lehet előtte pár pillanattal még felette... nem tudom... sajnos tök máshol járt az eszem, és nem is figyeltem... pedig tudom, hogy ott van az a szar... ;)

Link to comment
Megosztás:

...

Anti meg sunnyog.. lehagyott egy egyest a sebesség beírásánál ;) :lol:

...

Szusival voltam... pont ez idegesít... több éve kb gyors és erősnek mondható autókban ülök...és soha semmi... (Mondjuk szerencsére, mert ott nem 87 lett volna - már ha annyi volt ;) ) erre a szusival meg páfff...ennél már csak a comboval lett volna cikibb... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jah... reggel elmegyek gumishoz is Szigethalmon... viszem a gumikat...

Csávó meglátja... mondja, hogy ő ezt fel nem teszi... ez nem erre a kocsira való, nagy, és különben is... bla-bla...

eddig 215/35 18 volt rajta, most 225/35 18 lett... mondja, hogy ki fogja vágni a kipuff a gumit, le fogja tépni a lököst, és különben is ez a kerék nem erre az autóra való, és amúgy is miért van így leültetve... Hát anyááááááááááád... ;)

Aztán szerencsére megjött haverom, aki ott melózik... és rászólt a csávóra, hogy hagyja már abba, rakja fel, fel fog férni, és kész...

És felfért... simán... ;)

Link to comment
Megosztás:

Azért az ilyen gumisokat nem értem, mi a férfinemiszerv köze van hozzá, ő megcsinálja amit kérsz és kifizetsz azt kész. Nem tüv papírt kértél hozzá. Hihetetlen az ilyen okoskodó. Egyszer nekem is volt egy ilyen, rákérdeztem ő használja majd e vagy sem és ha nem akar pénzt keresni azt mondja aztán ott hagytam a ge.ibe.

Link to comment
Megosztás:

Azért az ilyen gumisokat nem értem, mi a férfinemiszerv köze van hozzá, ő megcsinálja amit kérsz és kifizetsz azt kész. Nem tüv papírt kértél hozzá. Hihetetlen az ilyen okoskodó. Egyszer nekem is volt egy ilyen, rákérdeztem ő használja majd e vagy sem és ha nem akar pénzt keresni azt mondja aztán ott hagytam a ge.ibe.

Haver utána elmagyarázta, hogy a lényege, hogy 3 db 175/65 13-as kereket cserélnek le annyi idő alatt mint ameddig ezen feszegetik le a per 35-ös gumit... ;) és ilyenkor sorban állás van keményen...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.