Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mennyire lehetnek jó ezek a takaróponyvák autóra??? Van értelme drágát venni??? Vagy jó lehet az olcsó is??? Vélemények???

Biztos van értelme drágábbat venni belőle,de nekem nem jött be.Se autóra se motorra.Idén le se takarom egyiket sem.Tiszta rozsda volt tavaszra ;)

Link to comment
Megosztás:

Mennyire lehetnek jó ezek a takaróponyvák autóra??? Van értelme drágát venni??? Vagy jó lehet az olcsó is??? Vélemények???

Szigorúan soha!!!!

Bepárásodik utána ráég a kocsira és -1 fény

3 misi...LOL... gyors eladás lesz... felhívom, hogy alkudnék kicsit... és 280-ért elviszem... ;) ;)

nem tudjátok mennyibe van egy ilyen igényes autó, azzal a /55-ös gumikkal stb :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

abban az esős időben meg mást úgyse tudtunk volna csinálni..

Viszont vásárolni, meg névnapozni elvittem a leányzót..

hát ha nem tudtok micsinálni esős időben az nemjó :lol:

Azt sose felejtem el amikor írtad anno egy pénteken, hogy szülinapja volt így választhatott. Iveco, vagy Váci ;) ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Meg volna egy kérdésem. A téli gumim (legalábbis az egyik) tavaly kissé megnyekkent, érezhetően rázta a kasztnit. Sajnos Börni nem találta meg hogy melyik az és mi baja. Tud valaki baráti árasított jó gumist ajánlani III-XIII-IV-XV-XVI kerületek valamelyikében? Lassan vissza kéne tenni a télit és így nem szeretném.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.