Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:P :D :D :D

Új élmények??? Hát ezt ettől ne várd... :) :D

csendes,keveset eszik,a futómű nagyon jó,kényelmes az ülés,jó vezetni.Ennyi a lényeg.Majd Robi péntekenként a 406 jön :P.136le nem olyan rossz,csak a kicsi csiga miatt nem annyira hátbaverős mikor betölt a turbo.

Link to comment
Megosztás:

Mesélte a srác, hogy nem nagyon kérdezősködött meg ilyesmi. Tudja ő milyen egy XE.

Ha esetleg úgy jött le, hogy nem érdekli vagy valami, akkor tévedsz. Eléggé autób*zi, szóval szerintem nem került rossz helyre :D

Nekünk csak az volt furcsa,hogy meg se nézte.De kicsit se.Kijött és közölte kell.Én erősködtem,hogy elmondhassam mik a bajai,meg hogy legalább indítsuk be.Nekem ezért tünt komolytalannak.Mindentől függetlenül jó fej volt.

Link to comment
Megosztás:

Nekünk csak az volt furcsa,hogy meg se nézte.De kicsit se.Kijött és közölte kell.Én erősködtem,hogy elmondhassam mik a bajai,meg hogy legalább indítsuk be.Nekem ezért tünt komolytalannak.Mindentől függetlenül jó fej volt.

Tulajdonképpen eléggé jól leinformálható volt a verda :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.