Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

az lett a családi döntés, hogy 1 millioért nem adjuk el, inkább leállitjuk egy félév-egyévre.

mivel 199 ft a gáz, és 10 liter kell belőle a zafirába, így nekem havi 10-15E vel több a bejárási költségem ha Vectrával járok. Ha nem megy el minimum 1.2 ért akkor marad, és egy kis idő mulva a Vectra megy a levesbe.....

aszta, LPG-s a zafíra? nekem mindig is tetszett ez az "alternatív" üa. teljesen automata rendszer van benne, észre se venni hogy mikor megy benzinnel meg mikor gázzal? meg egy pár szóra kíváncsi lennék hogy mik a tapasztalatok.

CNG meg mégjobban tetszik, főleg azt értékelném ha ezeket a rohadtundorító megközelíthetetlenül büdös régi ikarus buszokat cserélnék cng-s buszokra.

Link to comment
Megosztás:

Nálam a lakásfelújítás ma b@szta ki a biztosítékot pedig még el se kezdtük. Bútorok nélkül a 8 millára felértékelt lakásra adott a kivitelező 1,8 millás ajánlatot (járólapozás, csempézés, vízvezetékelés, kábelezés, falvágás, ajtóberakás, radiátorcsere). Elgondolkodtató, hogy ennyit érdemes e rákölteni főleg ha később el akarjuk adni, de az is hogy a "nagyábóli" felújításba meg érdemes e fecölni. :D

Link to comment
Megosztás:

Nálam a lakásfelújítás ma b@szta ki a biztosítékot pedig még el se kezdtük. Bútorok nélkül a 8 millára felértékelt lakásra adott a kivitelező 1,8 millás ajánlatot (járólapozás, csempézés, vízvezetékelés, kábelezés, falvágás, ajtóberakás, radiátorcsere). Elgondolkodtató, hogy ennyit érdemes e rákölteni főleg ha később el akarjuk adni, de az is hogy a "nagyábóli" felújításba meg érdemes e fecölni. :D

Hát a kecódolog nem olcsó... én ezért csináltam mindent saját kezűleg... csomót spóroltam... :P

Link to comment
Megosztás:

aszta, LPG-s a zafíra? nekem mindig is tetszett ez az "alternatív" üa. teljesen automata rendszer van benne, észre se venni hogy mikor megy benzinnel meg mikor gázzal? meg egy pár szóra kíváncsi lennék hogy mik a tapasztalatok.

CNG meg mégjobban tetszik, főleg azt értékelném ha ezeket a rohadtundorító megközelíthetetlenül büdös régi ikarus buszokat cserélnék cng-s buszokra.

teljesen automata a rendszer, benzinnel indit, majd átkapcsol és akkor csak gázzal megy. én kb10.000 km alatt kb 10.000 Ft nyi benzint se használtam el, azaz km ként plusz 1 forint a benzin üzemeltetési költség.

a motor müködése teljesen ugyanaz mint a benzines esetében, csak annyi a különbség, hogy 199Ft os gázt tankolsz :D

Amugy nézz be az Astra G / LPG topikba ott van infó bővan van ott 2-3-4-5 ember akinek gázos a szekere

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.