Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ha írt sms-t,akkor kell még alkudni :D Nem szabad ennyire becsületesnek lenni :lol: ;) :D

Ááá sztem ma nem alszik és majd holnap hív hogy ingyen adja :lol: Mondtam neki hogy mit várjak az eredetvizsgától ha előttem okirathamisítást követ el. Azt írta, hogy ügyvédi letétbe helyezi a pénzt amíg nem lesz meg az eredetvizsga :P

Link to comment
Megosztás:

Ááá sztem ma nem alszik és majd holnap hív hogy ingyen adja :lol: Mondtam neki hogy mit várjak az eredetvizsgától ha előttem okirathamisítást követ el. Azt írta, hogy ügyvédi letétbe helyezi a pénzt amíg nem lesz meg az eredetvizsga :D

Gondolom nem sokan akarnak venni fronterát 2500ccm motorral :D Így mindent megtesz hogy megvedd...Ezért kell ég alkudni 100e :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ááá sztem ma nem alszik és majd holnap hív hogy ingyen adja :lol: Mondtam neki hogy mit várjak az eredetvizsgától ha előttem okirathamisítást követ el. Azt írta, hogy ügyvédi letétbe helyezi a pénzt amíg nem lesz meg az eredetvizsga :lol:

azért nem gyenge ha valaki más autóját adja el, mert ez kb annak számít, van arc, de ha ennyire el akarja adni tényleg alkudni kell meg persze az ügyvezető is. Meg kell mondani kellemetlenségi díj, másodjára értemeneteli díj, stb.

Link to comment
Megosztás:

Engem biztos nem zavart volna, de azt vedd figyelembe, hogy ezt a kocsit olyan könnyű megvenni mint amilyen nehéz eladni. Amúgy szép meg biztos jó is lesz ha ráverted azt a "kis pénzt" amit mondtál

Annyira azért nem nehéz eladni sztem. ha valaki elmegy megnézni és nem nézeti át az autót akkor a hibákra sem jön rá....a terepjárók meg azért mindig mennek a piacon. Nem egetverően jó ajánlat, nézelődöm...aztán majd lesz valami.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.