Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

:lol:

itt ez a menő?? minden holnap, meg késöbb meg ilyenek....

:lol:

semmi összefüggés a Coupé vásárlása, és a Zafira eladása között. ha lenne, akkor nem hirdetném, hanem üdvözöltem volna az új tulajt :D

fonjuk össze a 3 szálat, hogy senki se értsen semmit sem :D Én értek mindent ;)

Link to comment
Megosztás:

bontottam egy sört a nagy izgalomra, hogy kinek milyen autója lesz, meg szívom a vizipipát is :lol:

mocsok és fertő.

Amúgy QP nemtom mér szóltál be a G Aszmára, állítólag nem olyan rossz az 1.7dti. Az én vackomat meg Patyi már nagyon ismeri, ma reggel a tankot bontotta le mert a szuszogó cső végig bolt repedve és körbe volt szigszalagozva, és teletanknál csöpögött a benya. Töküres volt már tank, hogy könnyebb legyen a műtét, az imént tankoltam 49.44 litert, 389Ft/literért, kész csőd 1 tank benya.

Link to comment
Megosztás:

mocsok és fertő.

Amúgy QP nemtom mér szóltál be a G Aszmára, állítólag nem olyan rossz az 1.7dti. Az én vackomat meg Patyi már nagyon ismeri, ma reggel a tankot bontotta le mert a szuszogó cső végig bolt repedve és körbe volt szigszalagozva, és teletanknál csöpögött a benya. Töküres volt már tank, hogy könnyebb legyen a műtét, az imént tankoltam 49.44 litert, 389Ft/literért, kész csőd 1 tank benya.

Nekem nem jön be :lol: és volt is már.....Ha Patyi nagyon ismeri,az nem túl jó jel :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.