Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Szóval a következő történhetett...

2 hete amikor vízpumpát cseréltünk, kiderült hogy a vezérlésem 1 foggal arrébb van téve mint kéne...nem átugrott, hanem így volt felrakva...(a nevét most nem írnám le a drága jóembernek... :wink: )

Mivel nekem 8-nál tilt, ezért ott már alaphelyzetben is necces a dolog, hátha még nem is jól van felrakva a vezérlés.. :roll:

Amúgy a kipufogó oldalon az 1-es hengernél látszik legjobban a nyoma... :wink:

Majd ma sokminden kiderül még..

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Na jó azért minden mozdulatát nem örökítem meg, de mivel tudja, hogy kellenek a képek, ezért ha olyat talál, vagy csinál akkor felhív, hogy menjek... :wink:

Igen kérlek szépen! Segítettem kivenni a mocit, mert alig fért ki a váltótól..és én is ott nyúlkáltam... :) :D :lol:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

iqbéla : 1161, Budapest, Rákosi út. 2-4 Ez az örstől az ikea mellett kifele menve a füredi úton található. A vasúti átjáró után közvetlenül a baloldalon. kb 2 perc az örstől.

Nagyon hálás lennék ha épp arra jársz akkor megnéznéd, lefikáznád a p-be, és közölnéd hogy 1.2 millánál biztosan nem adnál többet érte.

Én is megpróbálok kinézni ebédidőben ha atommanó ráér, remélem ki tudok menni melóhelyről.

Link to comment
Megosztás:

Na csoki sportos opelesek.

most voltam megnézni a szörnyeteget.

Szvsz nagyon 1ben van, igaz nem 92es, hanem 96os, mint tudjuk, nem tudom miért vártam rosszabbat.

Annyi 100, hogy elöl hátul már kapott. Hátsó lökösnek kell 1 fény, elöl a mocitetőnél látszik az íveknél, hogy eddig nemcsak a levegőt szakította :)

Belülről is megsasoltam ülések OK, valami fa szerű kormány van benne. mocit nem indítattam, mert sietnem kell. Gumik/felni szvsz jó állapotban.

Ha a mocija/hangja zsír, akkor oks.

Igaz az árából kellene még lefele tolni min 1 100ast, ha kp 2 kilót is elengednek sztem....

Link to comment
Megosztás:

Tényleg furcsa...

Miért kellett változtatni a ezeken a dolgokon?

Szerintem egy "régebbi" GSI Astra úgy gyönyörű, ahogy van!

Én is szívesebben vettem volna újabbat, de szerintem spoilerek nélkül, ilyen belsővel már nem ugyanaz. Nem akarok ezzel senkit megbántani, ez csak az én véleményem!

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.