Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

én a maradék 2.5 liciért inkább nem ázok... :D :D :D és télen is boldogan használom... :) B) :D

Ez a motor nem a spórolás miatt kellett....Munkába járásra már nem igazán fogom tudni használni,így ázni se fogok :D ....Szeretek motorozni,nagyobbra meg nincs pénzem,nem is biztos hogy baj...mert ezzel is lehet nagy hülyeséget csinálni.....

Link to comment
Megosztás:

Ez a motor nem a spórolás miatt kellett....Munkába járásra már nem igazán fogom tudni használni,így ázni se fogok :D ....Szeretek motorozni,nagyobbra meg nincs pénzem,nem is biztos hogy baj...mert ezzel is lehet nagy hülyeséget csinálni.....

Jó, persze... de azért a feelingmocizáshoz ezek kevesek... bemelegítésnek biztos jó... :D . Szóval lesz nagyjogsi? :)

Link to comment
Megosztás:

Pesten ritkán használom,mert Én viszem hozom Rékát a bölcsiből.Amúgy meg szerintem senki nem használ 50es mocit.Persze benne van,hogy megbüntettnek,de megvan az összes papírja a forgalomba helyezéshez...szóval ha lesz jogsi,akár rendszámos is lehet :D :D :) B)

Mi neked a nagykerekű?

Piaggio Liberty, Aprillia Scarabeo Kymco People és hasonló postásmotorok....ált 16os kerekük van...

nézegetem őket rendszeresen de még nem tudtam 100%ig rászánni magam hogy vegyek egyet....

Link to comment
Megosztás:

Piaggio Liberty, Aprillia Scarabeo Kymco People és hasonló postásmotorok....ált 16os kerekük van...

nézegetem őket rendszeresen de még nem tudtam 100%ig rászánni magam hogy vegyek egyet....

Miért fontos a nagykerék?Már a 12"kerékkel is elég jól lehet haladni homokba is :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.