Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem gyűjtöm,mert nem éri meg....kulé gödörbe folyik,vagyis abba fog,mert tavaly nem volt időm befejezni....

veszel műanyag hordőt 4000 ért és tudsz abból locsolni...mert ugye a kertlocsolás is növeli a csatorna díjat..ha van csatornád :D

Vettél másik robogót ?

Link to comment
Megosztás:

Mert? Nem lenne jobb és környezetbarátabb abból locsolni?

Nálam amúgy is csak kútvíz van...Nézd meg mennyibe kerül egy 5m3es vízgyűjtő,abból kell legalább 2.Kell mindegyikhez egy szivattyú,egy érzékelő ami magától elkezd működni ha tele van.Azt mind le kell ásni...sose jön vissza az ára.És ha azt nézed hogy áramot használsz,hogy kilocsold,máris nem annyira környezetbarát.

Link to comment
Megosztás:

veszel műanyag hordőt 4000 ért és tudsz abból locsolni...mert ugye a kertlocsolás is növeli a csatorna díjat..ha van csatornád :D

Vettél másik robogót ?

1 120L hordó,csak a terasztól(ami 25nm2) egy átlagos eső alatt 1óra alatt tele van....Ha már tele van akkor mellé folyik és annak már semmi értelme.A szomszédomnál leástunk egy 1000L tartályt,ha egész nap esik az eső,akkor 2 lefolyótól tele van 1 nap alatt...

Vettem egy aprilia leonardot :D

Link to comment
Megosztás:

És milyen?

Haladós? :D

Ez már 4 ütemű ugye?

(Többet nem kérdezek) :D

4 ütemű,50es-ként használom....Sokkal biztonságosabb mint egy 50es,mert nem érzem magam forgalmi akadálynak.Sokkal jobban érzem magam rajta,kényelmes,óra szerint 110 mentem már vele,de olyan 90 utazó sima ügy.

Link to comment
Megosztás:

4 ütemű,50es-ként használom....Sokkal biztonságosabb mint egy 50es,mert nem érzem magam forgalmi akadálynak.Sokkal jobban érzem magam rajta,kényelmes,óra szerint 110 mentem már vele,de olyan 90 utazó sima ügy.

Hát ja.

A 70-80 néha kevés. :D

Link to comment
Megosztás:

anno még redivel is eljátszottuk ezt, csak ő behúzta a nyakát és át se mert nézni... :)

ugye milyen jól megy az 1.6d? :D

Na igen.. a gyáli vagy mi is az felüljárónál még néztem is,hogy egész jól jössz..

De azért az autópálya elején érezhető volt a nagy doboz :D

Van rajta casco,nem jártunk rosszul :D Azért nincs megcsinálva,mert nem találtam még jó fényezőt.

A legjobb családban is megesik :D

Én padot találtam meg anno..(mondjuk nem tudom, melyik marha tervező rak kb. 15-20 centi mélyre padot... illetve egy 6méteres padnak mért csak az első 3 méter közepére kell háttámlát szerelni? mert csak az látszott a padból éjjel tükörben.. no meg kicsit én is fáradt voltam..)

Ha találsz jó fényezőt, tapsvihar, és dobhatod az elérhetőséget :D

Senki se mer lakatost, fényezőt ajánlani.. pedig szegény öreglányra ráférne egy kis lakatolás-fényezés B)

Valamelyik nap beugrottam P.Lacihoz is.. ő se tudd,mer ajánlani senkit :D

Telek-vidéki ház: mindig van valamit csinálni.. barátnőmnek van egy kis telkecskéje .. nem is emlékszem, volt-e olyan alkalom, hogy csak hassüttetésre mentünk volna le :S :D

Coupe: viszont tényleg szép kis "vityilló" alakulgat :D Jó lesz, lehet a gyereknek, gyerekeknek ott futkározni a szép fűbe..

Viktor:

Csak megviccelt a verda. Ahogy eljöttem tőled, hazafelé megemberelte magát.. szerintem mégiscsak a termosztát szórakozott.

Szerintem nem nyitott ki rendesen, azért volt 100 fok körül, illetve hajszállal felette a hőfok, a venti meg mégse indúlt.

Annyi meleg vizet nem engedett valószínűleg át a hűtőbe, hogy az azon lévő hőkapcsoló kapcsolja a ventit.

No mert hazafelé tőled csodálkoztam, hogy nem akar 95 fölé menni a hőfok.. odafelé meg pikk pakk felment 100-ra.. (tovább szerencsére nem..)

Meg is fogtam a hűtőből "elmenő" csövet.. lényegesen forróbb volt, mint amikor szórakozott a hőfok.

Aztán egy kis ideig járattam emelt fordulaton, hogy elérje a 100fokot, ahol kapcsol a gomba.. és hajszállal 100 alatt, hopp.. katt.. nézem venti indúl... várok.. szépen hűtötte vissza 95.. katt.. kikapcs..

Azért is volt sanda gyanúm a termosztátra, mert amikor szórakozott, manuál bekapcsoltam a ventit (rövidzár a gomba helyére :(), és úgy nem igazán akart lehűlni a rendszer. épphogy csak egy kicsit ment lejjebb..

Érdekes dolgok ezek.. csak ha esetleg más is belefutna..

Azóta viszont remekül működik minden...beparázott, hogy egy újabb, még gyári alkatrészt kicserélnék... :( (a jeladó még az.. ) :D

Link to comment
Megosztás:

4 ütemű,50es-ként használom....Sokkal biztonságosabb mint egy 50es,mert nem érzem magam forgalmi akadálynak.Sokkal jobban érzem magam rajta,kényelmes,óra szerint 110 mentem már vele,de olyan 90 utazó sima ügy.

Haveromnak volt ilyen, elkapták a hungárián a rendőrök azzal kezdték hogy ne mondja h ez 50es :D mondjuk neki az adásvételiben nem is az volt.... amúgy jó robogók ezek, mentem vele én is anno...én most nagykerekűeket nézegetek...csak annyiba kerülnek mint egy dízel corsa :D

Link to comment
Megosztás:

Haveromnak volt ilyen, elkapták a hungárián a rendőrök azzal kezdték hogy ne mondja h ez 50es :D mondjuk neki az adásvételiben nem is az volt.... amúgy jó robogók ezek, mentem vele én is anno...én most nagykerekűeket nézegetek...csak annyiba kerülnek mint egy dízel corsa :D

Pesten ritkán használom,mert Én viszem hozom Rékát a bölcsiből.Amúgy meg szerintem senki nem használ 50es mocit.Persze benne van,hogy megbüntettnek,de megvan az összes papírja a forgalomba helyezéshez...szóval ha lesz jogsi,akár rendszámos is lehet :) B) :D :D

Mi neked a nagykerekű?

Link to comment
Megosztás:

Haveromnak volt ilyen, elkapták a hungárián a rendőrök azzal kezdték hogy ne mondja h ez 50es :D mondjuk neki az adásvételiben nem is az volt.... amúgy jó robogók ezek, mentem vele én is anno...én most nagykerekűeket nézegetek...csak annyiba kerülnek mint egy dízel corsa :D

Jaja... az volt amin gondolkoztam, hogy megveszem anno... Amúgy igen... én is azért vettem a combot, mert dugóban nem igen járok, ha esik sem ázok, és a fogyi kb ugyan az mindkettő esetében... most utoljára 5.5l/100 jött ki... elviselhető... ráadásul tök jól lehet lomot is szállítani a combinóval... :) B)

De a legfontosabb, hogy a pékek bekaphatják... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.