Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Lanti!

Jó volt az ötlet,azóta csak 1-2x ment oda Khaosz. :)

Tegnap felraktuk a cserepet is a garázs kezdeményre...jó kemény meló volt de megérte B)

Még elég nagy a kupleráj :D :D :D :D

kúúl lett a garage... :D

mijaza fűnélküli rész??? megint füvesitesz? :D

Link to comment
Megosztás:

Tényleg... :D

Viszont jó tanács, hogy a keresztben menő hosszú gerendákat jó lenne vagy felhúzatni, (gondolom alátámasztani nem nyerő mert útban lenne) különben meg fognak hajolni... :D (már most is látszik picit) ha meg megkapja a tető a havat szinte biztos) Ács csinálta???

Link to comment
Megosztás:

Tényleg... :D

Viszont jó tanács, hogy a keresztben menő hosszú gerendákat jó lenne vagy felhúzatni, (gondolom alátámasztani nem nyerő mert útban lenne) különben meg fognak hajolni... :D (már most is látszik picit) ha meg megkapja a tető a havat szinte biztos) Ács csinálta???

Áccsal csináltuk ketten.Eddig is ilyen volt és nem hajlott meg jobban.A szélessége meg úgy változott hogy meg lettek hosszabbítva a szarufák.Robinak ennél sokkal szélesebb a terasza és csak a 2 szélén van oszlop.Bírnia kell :)

Link to comment
Megosztás:

Áccsal csináltuk ketten.Eddig is ilyen volt és nem hajlott meg jobban.A szélessége meg úgy változott hogy meg lettek hosszabbítva a szarufák.Robinak ennél sokkal szélesebb a terasza és csak a 2 szélén van oszlop.Bírnia kell :D

A ford seggével mi lett? :D

Link to comment
Megosztás:

...Bírnia kell :D

Úgy legyen!!! De tényleg a lett... Még tél előtt megcsináljuk mi is, hogy fedett legye a beálló...

A heti projektem, hogy lebontom a sufnit, betalicskázok 15 köbméter földet, körben a ház körül megcsinálom a járdát, villanyt szerelek az új sufninál, és lefestem a kaput... más dolgom nincs... :D

Link to comment
Megosztás:

Úgy legyen!!! De tényleg a lett... Még tél előtt megcsináljuk mi is, hogy fedett legye a beálló...

A heti projektem, hogy lebontom a sufnit, betalicskázok 15 köbméter földet, körben a ház körül megcsinálom a járdát, villanyt szerelek az új sufninál, és lefestem a kaput... más dolgom nincs... :D

Úgy gondolom ha eddig bírta,akkor most is kellene.A terv amúgy is az,hogy be legyen fedve az oldala is,akkor meg kell oda még 1 oszlop,hogy stabilabb legyen az oldala

Nekem is van még mit csinálnom,de már kezdem belátni,hogy ennek sose lesz vége :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.