Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ha nagyon nem találsz az astra gyárijait oda tudom adni de akkor segítesz a téliket felpakolni rá addig

Isten ments... :D :D :)

Viszont van 4 alum bár az a Dettié, de majd sutyiba csinálom, hogy ne vegye észre... meg nem tudom, hogy a szukié megy fel az opelre vagy fordítva...mert oda vissza nem játszik a cserebere...

Link to comment
Megosztás:

Hahóóóó!

Kellene nekem kölcsönben 4 db felni, 15-16-os, már ha az bemegy a Combino alá...jövő hétvégére a Ringes talira...

GP felniken felül oda tudom adni az exSzokik, exTom OZ felniket is, most lettek kigőrzőzve, Dávid meg csinál valami jópofa dizájt rájuk

szerintem baromi jól hangzik : )))))))

Link to comment
Megosztás:

Isten ments... :D :D :)

Viszont van 4 alum bár az a Dettié, de majd sutyiba csinálom, hogy ne vegye észre... meg nem tudom, hogy a szukié megy fel az opelre vagy fordítva...mert oda vissza nem játszik a cserebere...

suzinak kisebb az agy átmérője

Link to comment
Megosztás:

Isten ments... :D :D :)

Viszont van 4 alum bár az a Dettié, de majd sutyiba csinálom, hogy ne vegye észre... meg nem tudom, hogy a szukié megy fel az opelre vagy fordítva...mert oda vissza nem játszik a cserebere...

Megválaszolták előttem.

A Suzuki agy átmérője kisebb az osztóköre stimmelne. B)

Link to comment
Megosztás:

Ez itten a kérdés: Érdemes 10W-60as olajat rakni a Bociba? Állítólag ha sokat használja nagy fordulaton az ember akkor inkább az jó bele. Pályanapon, gyorsulásin meg a hungárián :D sokat van a magas fordulatszámok környékén.

szerintem elég az 50-es...de igazából nem lesz baja a 60-astól sem...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.