Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

pénzért?

Na de mennyiért te? Teee.... @&# škodás :D

Magyarázat:

Poroszkálunk a Hungárián, majd balra el a Gyáli-ra. Lámpánál kicsit tempósabbra vettem, mert tudtam váltani fog.. erre visszanézek a tükörbe:

"na.. hogy utánam vágódott ez a škodás hmm.. hogy tol.. hmm... a sötét.. még villog is.. hova menjek vazee? előttem is vannak"..-mutatom..

Aztán egy kis helyecske alakul.. 3.ikban átvágódok... kicsit megnyomom.. erre mellémér.. nem húz el.. átnézek, mi van má, akkor mennyé.. nem fogok 70-es táblánál 80-nál többet menni.... erre ... erre Lanti "bácsi" integet :D :)

Aztán jót konvojoztunk M5-M0-asszem 51-es vonalon.. Orsinak,(párom) mondtam is.. jah.. elfelejtettem mondani, jön pár klubos arc a telekre.. :D

De aztán elváltak az útjaink :D

Nem ismertem még ezt a "kis" skodát :D B)

Link to comment
Megosztás:

Na de mennyiért te? Teee.... @&# škodás :D

Magyarázat:

Poroszkálunk a Hungárián, majd balra el a Gyáli-ra. Lámpánál kicsit tempósabbra vettem, mert tudtam váltani fog.. erre visszanézek a tükörbe:

"na.. hogy utánam vágódott ez a škodás hmm.. hogy tol.. hmm... a sötét.. még villog is.. hova menjek vazee? előttem is vannak"..-mutatom..

Aztán egy kis helyecske alakul.. 3.ikban átvágódok... kicsit megnyomom.. erre mellémér.. nem húz el.. átnézek, mi van má, akkor mennyé.. nem fogok 70-es táblánál 80-nál többet menni.... erre ... erre Lanti "bácsi" integet :D :)

Aztán jót konvojoztunk M5-M0-asszem 51-es vonalon.. Orsinak,(párom) mondtam is.. jah.. elfelejtettem mondani, jön pár klubos arc a telekre.. :D

De aztán elváltak az útjaink :D

Nem ismertem még ezt a "kis" skodát :D B)

Örülj neki, hogy a skoda felismert téged... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na de mennyiért te? Teee.... @&# škodás :D

Magyarázat:

Poroszkálunk a Hungárián, majd balra el a Gyáli-ra. Lámpánál kicsit tempósabbra vettem, mert tudtam váltani fog.. erre visszanézek a tükörbe:

"na.. hogy utánam vágódott ez a škodás hmm.. hogy tol.. hmm... a sötét.. még villog is.. hova menjek vazee? előttem is vannak"..-mutatom..

Aztán egy kis helyecske alakul.. 3.ikban átvágódok... kicsit megnyomom.. erre mellémér.. nem húz el.. átnézek, mi van má, akkor mennyé.. nem fogok 70-es táblánál 80-nál többet menni.... erre ... erre Lanti "bácsi" integet :D :)

Aztán jót konvojoztunk M5-M0-asszem 51-es vonalon.. Orsinak,(párom) mondtam is.. jah.. elfelejtettem mondani, jön pár klubos arc a telekre.. :D

De aztán elváltak az útjaink :D

Nem ismertem még ezt a "kis" skodát :D :D

anno még redivel is eljátszottuk ezt, csak ő behúzta a nyakát és át se mert nézni... B)

ugye milyen jól megy az 1.6d? :D

Link to comment
Megosztás:

"Említettem és szinte biztos vagyok benne, h hallotok majd róla itt a fórumon mert nagyon sok Opelest ismer, főleg a GSI-sek közül és rendszeres látogatója a csütörtöki Lurdy-s taliknak. :D"

ezkiez ? remélem, hogy Nárbört vette meg Harti kocsiját : ))))))

ezmiez?

Link to comment
Megosztás:

minden érdemi információt megadtam szerintem :D

Ha így gondolod akkor tévedsz :D

Játszunk olyat, hogy nem tudom mire/kire gondolsz, nem látok bele a fejedbe, nem ismerem minden ismerősöd erre te elmondod, hogy pontosan miről is van szó, oké?

Figyelem....játék indul.....[...].....ok, te jössz

:) B)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.