Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

mivel szedted le

?

Írtam neked ahol kérted :( azzal a progival, amit linkeltem.. nem tudom. végül hogy sikerült, de ide oda, katt-link másolgatás.. és egyszer csak elkezdte letölteni... :)

Igaz, valami letöltő manager szarja bennmaradt Operában .. hiába uninstaláltam .. majd azt még ki kell nyírnom valahogy...

Féktárcsa.. hát jah.. Vkt. köszi a tömit.. megnézegettem itthon a táblázatomat, majd mégis kell még pár apróság.. lég-pollenszűrő..

Meg aki akar méretni féket, lengéscsillapítót, most menjen a váci uti tacskóhoz, kint van az Unix kamijon.. méregetnek..

Én megnézettem a hátsó fék miatt, mert szerintem nem fog rendesen.. hát nem .. nem bírta beblokkolni.. igaz, a kézivel se :D

Nem tom mi a szar lehet vele.. lehet szét kellene szedni (hátsó üzemi fék) és kipuceválni, esetleg felújítani a fékmunkahengert..

Vagy esetleg a hátsó fékerő szabályzó csinálhat ilyet?

Igaz, én inkább a munkahenger-pofák mozgására apellálok.. mert amikor lecseréltem anno a hátsó tárcsákat, értelemszerűen beljebb kellett nem kicsit nyomni a dugókat.. lehet kicsit szorulnak?!

működnek, mert nem rozsdás a tárcsa, de vannak rajta nyomok.. nem totál tiszta fényes... B)

Link to comment
Megosztás:

Jáj, Diny kivillogtatta a baját a zöldalmának, így most hall jeladó kerestetik rotoros gyújtáshoz B)

Bont valaki mostanság még ilyen mocit???? :D :) :(

nálam vannak halak az akváriumba de jeladótm nincs hozzájuk :) :)

amúgy egyszer a Bociba is le kellet cserélni, Dinytől kaptam egy másikat azzal meg ledadogott 2500nál az autó, úgyhogy ne tőle kérjél :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.