Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Bent volt nekik a Kers...legalább is azt mondták/írták... csak nem használták...

hát ezt szerintem rajtuk kívül senki sem tudja, hogy mi volt bent nekik. A FIA régen bevallota, hogy nem tudják követni teljesen ki mit fejleszt és az valójában mire jó. Lehet beraktak egy 5 kilós dobozt ami olyasmit csinált mint a kers, ezt mondták már előtte is meg verseny közben is, hogy valami csepegtetős rendszert használnak ami sokkal lassabban tölt mert kicsi méretre és teljesítményre is, viszont ezáltal sokkal könnyebb. A McLaren kerse ami az egyik legjobb 20 kg.

Link to comment
Megosztás:

hát ezt szerintem rajtuk kívül senki sem tudja, hogy mi volt bent nekik. A FIA régen bevallota, hogy nem tudják követni teljesen ki mit fejleszt és az valójában mire jó. Lehet beraktak egy 5 kilós dobozt ami olyasmit csinált mint a kers, ezt mondták már előtte is meg verseny közben is, hogy valami csepegtetős rendszert használnak ami sokkal lassabban tölt mert kicsi méretre és teljesítményre is, viszont ezáltal sokkal könnyebb. A McLaren kerse ami az egyik legjobb 20 kg.

Sőt a mclaren a legjobb, csak nem hagyják a többiek érvényesülni...? <_<

Link to comment
Megosztás:

mekkora xar... mozgó trafipax.... ezentúl akinek focus 6os golfo octaviája van azokat nem fogják megelőzni...

nem erős autó kell, hogy csoportelső legyél, elég csak jól választani egy 1.2-est <_< :angry:

Múltkor egy fekete 4 ajtós Honda Civic-et láttam, úgyhogy van olyan is ami egy ideig tudja is tartani a tempót.

Link to comment
Megosztás:

Ma a nagytétényin láttam azt(vagy legalábbis nagyon hasonló és nem hiszem h annyi lenne belőle) a c gte-t amit valaki(jó lenne ha megint linkelné <_<) linkelt h eladó vmi szalonban volt lefényképezve, viszont E-s rendszáma volt ami vmi vámköteles vagy mi dinnye szerint......

Eredeti GTE becsövezve kipakolva , Eger rallyra megy hétvégén :P :P :P meg veterán expón lesz kint vasúttörténeti parkban, tulaj vagy 3szor elmonta h eredeti GTE :P

Nagyon jó hangja volt :angry:

Link to comment
Megosztás:

Ma a nagytétényin láttam azt(vagy legalábbis nagyon hasonló és nem hiszem h annyi lenne belőle) a c gte-t amit valaki(jó lenne ha megint linkelné <_<) linkelt h eladó vmi szalonban volt lefényképezve, viszont E-s rendszáma volt ami vmi vámköteles vagy mi dinnye szerint......

Eredeti GTE becsövezve kipakolva , Eger rallyra megy hétvégén :P :P :P meg veterán expón lesz kint vasúttörténeti parkban, tulaj vagy 3szor elmonta h eredeti GTE :P

Nagyon jó hangja volt :angry:

Talán Ő az

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.