Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Legközelebb sanyo eneloopot vegyél :angry: legjobb

+1!

Én ugyan AAA-s méretben vettem vezeték nélküli telcsibe, de nagyon jól bírja. Sokszor el is felejtjük,hogy tölteni is kell a telcsit.

(Igaz, ritkán is van használva... <_< )

Nagy Bubusok. A hétvégén láttam egy zöld bubut.. hááát.. ízlések és pofonok.. nekem nagyon nem jött be az a szín.. nem csak bubun, más kocsin se jönne be..

Nem is láttam még ilyen színű Bubut.

Link to comment
Megosztás:

Jó, hát ennyi járt nekik... nem vóóót kerszük... <_<

épp ez az, azt se rakták be pedig arról volt szó, hogy idéntől kötelező használni. Ők kivették és így más hova tudtak súlyt rakni amivel elosztották az autó egyensúlyát jobban. Mindenhol azt írják, hogy szarrá verték a mezőnyt kers nélkül közben meg mindegyik csapatnak hátrány a kers hisz az egy fix súly fix helyen. A képen pedig látszik mennyivel lejeb kerül az első szárny nekik nagy sebességnél. Erre hihetetlen, hogy nincs megoldás a FIA-nal.

Link to comment
Megosztás:

épp ez az, azt se rakták be pedig arról volt szó, hogy idéntől kötelező használni. Ők kivették és így más hova tudtak súlyt rakni amivel elosztották az autó egyensúlyát jobban. Mindenhol azt írják, hogy szarrá verték a mezőnyt kers nélkül közben meg mindegyik csapatnak hátrány a kers hisz az egy fix súly fix helyen. A képen pedig látszik mennyivel lejeb kerül az első szárny nekik nagy sebességnél. Erre hihetetlen, hogy nincs megoldás a FIA-nal.

Bent volt nekik a Kers...legalább is azt mondták/írták... csak nem használták...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.