Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

A japók tuti elhallgatják a dolgot. Először azt mondták kifelé csak tízszerese annak az értéknek amit az ember egy évben kap, és az irányítóban meg ezerszeres. Persze az nem jön ki mert be van csukva az ajtó tudod. :D Azóta erről kussolnak de most is a hidrogén robbant be nem pedig az hogy 2000 fokos volt már a cucc és nem tudták tengervízzel sem visszahűteni. Vadászrepülők meg elég gyorsan repülnek de az anyahajóra visszarepülve már arra is ugrált a geiger müller számláló. Már csak azért is nem vallják be mert a cunami után van mire költeniük nem, hogy még azoknak adjanak kártérítést akik világítanak a sötétben, plusz természetkárosítás miatt kitudja ki kezdené még ki őket. Ráadásul hirosima után senki nem menne oda hűteni azt a szart, meg rendet rakni az erőműbe.

Link to comment
Megosztás:

:lol:

nem kell ehhez bubaru, ma ugyanez történt velem a kadettal csak a helyszín volt más és suzuki ment a tréler helyet. 70-80km/h-val mentem kb és a lágymányosi hídi obinál mentem csepel felé. Az iq bélák mivel már a hőmérséklet elérte a 17-20 fokot gondolták locsolják a betonyt. Ahogy beértem a kanyarba kicsi fék és már el is indult a hátulja. Utána leálltam az út szélére és konstatáltam, hogy kell vennem 2 gumit mert már a szélén a hátsóknak nem látszódik a minta és gondolom mikor oda kerül a súly ilyen vizes részen már kevés is. Úlyabb 50 ropi majd a két gumi :D . Szegény Vanda eléggé megijedt de szerencsére nem lett semmi baj.

Link to comment
Megosztás:

nem kell ehhez bubaru, ma ugyanez történt velem a kadettal csak a helyszín volt más és suzuki ment a tréler helyet. 70-80km/h-val mentem kb és a lágymányosi hídi obinál mentem csepel felé. Az iq bélák mivel már a hőmérséklet elérte a 17-20 fokot gondolták locsolják a betonyt. Ahogy beértem a kanyarba kicsi fék és már el is indult a hátulja. Utána leálltam az út szélére és konstatáltam, hogy kell vennem 2 gumit mert már a szélén a hátsóknak nem látszódik a minta és gondolom mikor oda kerül a súly ilyen vizes részen már kevés is. Úlyabb 50 ropi majd a két gumi :D . Szegény Vanda eléggé megijedt de szerencsére nem lett semmi baj.

Na én is ott pereceltem a bubuval annó, csak csepel felől... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.