Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na ez még a jövő zenéja... ugye a dolog pont arról szólt volna, hogy új gyári elemekkel án összerakott autó legyen... ez már ugye fel van varrva...ha ezt elvágják újra a büdös életben nem lesz az igazi...kókányolni még lehet, de az biztos hogy minden elemet vissza kell bontani... :-( De nem veszem el Sonique kenyerét, majd mesél ő...

Link to comment
Megosztás:

Gyerekek voltam ma autópiacon, hát valami horror. Romhalmaz autókat árulnak olyan alakok, hogy azt se hiszem el, ha kérdeznek.

Különösen romhalmaz állapotban volt az az egy-két c20xe calibra/vectra, amit láttam. Persze mindegyikben most volt olajcsere, vezérlés, minden meg lett csinálva, minden nagyon jó, épp csak a benzinmutató állt a nullán, valamint még gyertyafedő piros műanyaglapra sem tellett a nagy autófelújításban.... Ott mosolyogtak a fedetlen gyertyák...

Most fényezett calibra: ajtó alig csukódik, hátsó lökhárító lóg, elsőről ne is beszéljünk... Meg sikerült ráfújni a hátsórugóra...

Link to comment
Megosztás:

tulajdonképpen nem tudok semmi ujjat mondani

csak annyi hogy az elemeket beiztos le kell szedni

és azok nem hiszem hogy visszakarülhetnek mert nemjönle ugy hogy

teljesen egybe maradjon

mivel az elem akcios volt igy most igen sokba fog kerülni a dolog

mert a hatso elem 79e ft

meg nem tudom mit csinaljak vele és hogy egyátalán foglalkozzak e evvel a kocsival jelenpillanatban totál leszarom

mert ha ránézek a kocsira felmegy a pumpa bennem ..

isten igazabol aki ajanlotta az jo haverom

de neki idaig kismelokat csinalt csak azokat szépen

a dolgot a gyereknek kellet volna felmérnie hogy megtudja -e csinalnin szépen vagy sem ...

ugy nez ki nincs tisztában a korlátaival mert ez már sajna azon tulnyult

Link to comment
Megosztás:

Szvsz inkább keress olyat, aki ott van a toppon.Kis melókat nem nagy kaland megcsinálni, de egy ilyen mértékű beavatkozás mint a tiéd, már teljesértékű gyakorlott szakembert kíván.Ha gondolod, itt kecskeméten bátran merek ajánlani 1DB műhelyt, akik piszokul profik.A kisöreggel ,aki ott melózik dolgoztam együtt a csillagos márkaszrvízben, és láttam a keze alól kijövő melót.Piszok profi módon csinálta meg.

Link to comment
Megosztás:

Én azok után amin végigmentem nem merek senki ember fiát szakmunkára ajánlani...sajnos ez lett a tapasztalat... és a röhely az egészben, hogy hiába fizetnéd meg akkor sem csinálja meg rendesen...

Én is így vagyok ezzel, bár én kasznis vagyok, de úgy látom magamnak fogok vezérlést, talpasokat, stb cserélni. :P :D

Kíváncsi lennék Sonique elkontárkodott autójára, talán tanácsokat is tudnék adni pl. mi let :D t cserélve és mit rontottak el. Ha lehetne küdhetne képeket.

Link to comment
Megosztás:

Az nem kérdés hogy mit cseréltek ki, mert Sonique vitte a cuccot, és látszik, hogy mit csesztek el... A kérdés inkább a hogyan tovább...

Tulajdonképpen minden feltett elemet le kellene vágni, mert úgy ahogy van el lett baszarintva... A visszarakhatósága sem kérdés mert biztos vissza lehet rakni utána ezeket jól, a gáz inkább az, hogy hogy fog az utána kinézni és ugye a rizikó az továbbra is áll... Ezt én már csak tudom, mert a generálnál a 2. szétszedés után azt hittem hogy a 3-diknál biztos lesz a siker...aztán jött a 4-dik, 5-dik, 6-dik, 7-dik és itt feladtam...Piiistával még poénkodtunk is, a 2-dik után, hogy mi lesz ha a 20-diknál is itt fogunk állni...De ezt már nem tudjuk meg...

Link to comment
Megosztás:

Atommanó, ha röviden összefoglaljuk a te történetedet, akkor

1. c20xe tuning

2. c20xe felújítás

3. c20xe tuning, ami végül sikerült és olyat lép az autó, hogy huzat

4. most következő lépés a c20let? Tunyingolt C20xe kidob/elad? Vagy arra kerül a turbó?

Link to comment
Megosztás:

Sajnos tudom milyen szivás,amikor az ember egy szakembernek titulált ember mocsok módon átb@sza!

Sonique!Téynleg tudunk itt kecsón ajánlani olyat,aki nagyon szépen dolgozik!Kérdés,hogy a más által elb@szott munkát elvállalja-e,mert azt mindenki tudj,hogy más után valamit kijavítani az egyik legszarabb meló!

Egy próbát megér szerintem!

U.I.:Nekem is vannak már apró rozsdafoltok itt-ott,de szerencsére faterom karosszérialakatos,majd vele megcsináltatom a kisebb hibákat! 8)

Link to comment
Megosztás:

mivel sok vesztenivalom nincs

igy megköszönök minden segitséget

és megnezetnem mas lakatossal aki talan ért is hozza

:P

ami el lett rontva a hatso nagy sarvédö elem a laogo ajtohoz lett beallitva

igy a haromszög hatso ablakok tömitése meg véletlenül sem fekszik fel

igy ömlik befele a viz

ball hatul a lapataro keretnél és az oszlop talakozasanal a lemez ami rálogna a lampatartora az mögötte van és annak ellenére ugy maradt hogy megkértem bontsa vissz

inkabb rá vart egy lemezt hogy ugy nezzen ki mintha ...

bal oldalt a köszöb eleje az a oszlopnal annyira kinn van hogy a gsi ajto spoilerekkel van egy vonalban és innen szükül befele

ás a sárvédöt sem lehet rá rendesen fel rakni mert ugy nem fér el

a hatso elem és a köszöb talalkozasanal van egy lépcsö

és egy horpadas szerü dolog

a hatso elem itt is a logo ajtohoz van illesztve ugyhogy esöben ez is be fogazni

és ha végig nezed meg szörnyübb az egész :D

:D

Link to comment
Megosztás:

mivel sok vesztenivalom nincs

igy megköszönök minden segitséget

és megnezetnem mas lakatossal aki talan ért is hozza

:P

ami el lett rontva a hatso nagy sarvédö elem a laogo ajtohoz lett beallitva

igy a haromszög hatso ablakok tömitése meg véletlenül sem fekszik fel

igy ömlik befele a viz

ball hatul a lapataro keretnél és az oszlop talakozasanal a lemez ami rálogna a lampatartora az mögötte van és annak ellenére ugy maradt hogy megkértem bontsa vissz

inkabb rá vart egy lemezt hogy ugy nezzen ki mintha ...

bal oldalt a köszöb eleje az a oszlopnal annyira kinn van hogy a gsi ajto spoilerekkel van egy vonalban és innen szükül befele

ás a sárvédöt sem lehet rá rendesen fel rakni mert ugy nem fér el

a hatso elem és a köszöb talalkozasanal van egy lépcsö

és egy horpadas szerü dolog

a hatso elem itt is a logo ajtohoz van illesztve ugyhogy esöben ez is be fogazni

és ha végig nezed meg szörnyübb az egész :D

:D

Hát sajnálom hogy ilyet sikerült kifognod... :P

Nem teszel egy próbát annál a srácnál, aki az Anti kocsiát is csinálta?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.