Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Akkor honnan tudod??? hogy lehet így ítélkezni... én bevállalom, nézem...nem mindig, de soxor... és igen szar... de hogy ezt megtudd nézni kell... :D

anno láttam Majkát meg Okit, az bőven elég volt egyszer. borzasztó primitív műsor, nem is értem hogy lehet önszántából néznie annak akinek van jópár másik csatornája. a sportolási lehetőségekről nem is beszélve <_<

Link to comment
Megosztás:

anno láttam Majkát meg Okit, az bőven elég volt egyszer. borzasztó primitív műsor, nem is értem hogy lehet önszántából néznie annak akinek van jópár másik csatornája. a sportolási lehetőségekről nem is beszélve <_<

Azért nem győztél meg a válaszoddal... honnan tudod, hogy ez is szar... :D :D

Link to comment
Megosztás:

<_<

mizu ? nem voltál kint mostanában :D

mingyá átraklak gsi-be :D

póló nem érdekel ?

Nem volt a legtökéletesebb a verda, hát mit mondjak, az akksit valami szívja le, holnap viszem régi cimborámhoz(még a streetracingból)villamosságis, megnézi, meg hát ugye tudjátok(lehet aki még nem)én 02.50-kor kelek minden nap, és hát ha kimegyek mondjuk fél 12, vagy 12-ig akkor elég gáz a felkelés.De, ha jó lesz a xe, akkor lehet most is kimegyek.A poló érdekel majd mindenféleképp, meg szeretnék rendszámtáblatartót is, de ezeket úgy 2-3 hét múlva tudnám beiktatni a büdzsémbe,talán szólt már neked mackósajt is,de személyesen megdumáljuk úgyis!

Link to comment
Megosztás:

mikorkelsz?????? anyám.... <_<

mit csinálsz amikoe ilyen korán kelsz???

Hentes eladó vagyok a Tátra téri piacon, 04.30-ra ott kell lennem, én meg a Mammut közelében lakom(Mechwart liget), és el kell érjem a 03.46-os 906 éjszakai buszjáratot... Elhiheted minden csütörtökön kinnt lennék...

Link to comment
Megosztás:

Hentes eladó vagyok a Tátra téri piacon, 04.30-ra ott kell lennem, én meg a Mammut közelében lakom(Mechwart liget), és el kell érjem a 03.46-os 906 éjszakai buszjáratot... Elhiheted minden csütörtökön kinnt lennék...

be tud állni egy szervezet ilyen kelésre és melókezdésre. Anyám szerintem az első 2-3 hétben olyan lennék mint a zombik.

Link to comment
Megosztás:

Hentes eladó vagyok a Tátra téri piacon, 04.30-ra ott kell lennem, én meg a Mammut közelében lakom(Mechwart liget), és el kell érjem a 03.46-os 906 éjszakai buszjáratot... Elhiheted minden csütörtökön kinnt lennék...

áááááááááá., kemény vagy. én 5:10 kor kelek 2 éve mindig, odáig eljutottam, hogy magamtól felkelek, még hétvégén is, de kipihenni magam nemtudom. 2 éve kivagyok, és csak akkor tudommagam életre kelteni, ha délután szunyókálok egy kicsit :D ( bár az is lehet hogy nyugdijas vagyok, csak van valamire fogni <_< )

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.