Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

SárgaZ meg Dínes,

nem akarják viszontlátni a kocsijukat a naptáron vagy mi van ?

Hahópihe is klubtag ismét :D

húzzatok bele, aki lemarad az kimarad :D :D :lol: :lol:

Nekem csak kadettom van, a többit már ismerjük, egyébként már gyűjtöm rá a pénzt :D

biztos hogy nem, most vett kecót <_<

Válság közepette nem mindenki teheti meg :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Ellopták éjszaka az ezüst Nissan GTR-t... azért ez kemény bevállalós feladat... mondjuk otthonról vitték el, betörtek, és kulcsostul... rendszám meg nem is volt rajta, szóval azzal bajlódni sem kellett...

Elég kemény, csak a kocsira mentek rá, amin se rendszám, meg r888-ak (éjszaka meg vad minuszok voltak), kulccsal vitték el meg minden..... <_<

Link to comment
Megosztás:

ne mond, hogy bármilyen random ingóságra nem lehet biztosítást kötni......nem kgfb-re hasonlókra gondolok.

Versenyautókra akkor hogyan kötnek?

Pislákolj utána, hogy mennyibe kerül egy versenyautóra a biztosítás... :D

Amikről én tudok, sima 1 napos versenyek középkategóriás verseny, középkategóriás versenyautó, és 2-3kiló a napi! bizti... <_<

Link to comment
Megosztás:

Pislákolj utána, hogy mennyibe kerül egy versenyautóra a biztosítás... :D

Amikről én tudok, sima 1 napos versenyek középkategóriás verseny, középkategóriás versenyautó, és 2-3kiló a napi! bizti... <_<

Igen, de ezek gondolom versenynapokra vonatkoznak. De gondolom létezik olyan biztosítás is ami nem ilyenkorra vonatkozik.

Viszont mennek a jobbnál jobb tippek: nézd meg vaterán, meg racing-bazaron.....loool b+++ :D :D :)

Ezt vagy visszaviszi(k) a jutalomért, vagy már soha nem lesz meg szerintem.....bár de azért drukkolok nekik

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.