Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mert egy barom.

Nézd meg mit válaszolt nekem... az egy év alatt sem lett annyi esze, hogy rájöjjön, hogy mikor azt írom, nem égetném az airbus mérnökeit ilyennel... nem vágta, hogy Rá értem.. bár végigolvastam az egészet ..2-3 nap alatt 900 komment, nem sámli :lol: én a 6 év alatt gyűjtöttem be 2000 -t :D Lehet aktívabbnak kéne lennem, nem fun verdákkal, hanem vmi valóssal.. lehet B) :D

A privijét betegyem?... "érdekes" :D

Link to comment
Megosztás:

Nézd meg mit válaszolt nekem... az egy év alatt sem lett annyi esze, hogy rájöjjön, hogy mikor azt írom, nem égetném az airbus mérnökeit ilyennel... nem vágta, hogy Rá értem.. bár végigolvastam az egészet ..2-3 nap alatt 900 komment, nem sámli :D én a 6 év alatt gyűjtöttem be 2000 -t B) Lehet aktívabbnak kéne lennem, nem fun verdákkal, hanem vmi valóssal.. lehet :D :D

A privijét betegyem?... "érdekes" :D

Olvasgatok... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Olvasgatok... :lol:

"Szia!

Marhára tetszik az autó, meglepődtem, hogy egy nagyobb V6-os blokk került a Rekordba, bár a Deltától kitellik minde, e nem is igazán a Deltától, hanem Dél-Afrikától. Nem értem miért, de náluk minden autómodellből a legnagyobb motorú fajta van, és csak is ott. Még az anyatervező cég sem árulja a választékai között. Pedig Dél-Afrika abszolút nem a nívós országok közé tartozik, mint az Emirátusok, vagy egyéb. Furcsa, de ez van.

Egy segítséget szeretnék tőled kérni.

Mivel próbálom összerakni a 200t S optikát az én autómon, beleütköztem egy nehézségbe. GSi lökös elöl-hátul van, küszöbspoiler + ajtóra a panel van. Egyetlen dolog adja fel a leckét itt az európaiknak, az Astra 200t S hátsó szárny. Találtam egyet, vadiúj, GM-es, de 71.000Ft. dolgozó lány sok pénz érte. Találtam ott nálatok egy boltot, valami autótuningos, aki árul ilyet, üvegszálból van. Valami 360R áron árulja ottani pénzben, kb. 12.000Ft átszámítva. Többször is felvettem velük a kapcsolatot, de semmit sem reagálnak. Tudnál ebben nekem segíteni? Vagy esetleg nem tudsz valami ottani embert, akinek volna ilyen kacsaszárnya?

Köszi előre is a segítséget!

Üdv!

Köszi a gyors választ!

Igen, még volt dolgom velük LHTB korszakban, de szerelő nem vagyok, én inkább a vezetés téren ismerkedtem meg velük, de még igazit nem volt módom használni.

A szállítás nem tudom, hogy mennyi lenne, az ldalon van kint az international shipment 400-500R árért, még mindig olcsóbb, mint 71.000-ért megvenni a gyárit. Elvileg olyan 25-30.000Ft-ba kerülne kiszállítással együtt. De nem tudom kihúzni belőlük, hogy mennyi, mert nem írnak vissza, pedig többször írtam. Itt a link:

http://www.autostyle.co.za/product/3204/AstraFlatLipBoo tspoilerwithlight/

Állítólag azt az egyet mondták, hogy ez az, csak nem értem, hogy mi az a féklámpa, küldjenek az igaziról egy képet, meg hogy ez üvegszálból van. De ha esetleg tudsz valakit, aki eladna egy ilyet, mert mondjuk összetört az autója elöl, vagy ilyenek, az is jó, csak jó lenne valami, mert még is csak úgy lenne az igazi a 200t S optika, ha a hátsó szárny is meglenne.

Köszi szépen!

Üdv!"

Sztem 1. Nem tudja mi az az LHTB, - de ez nem a Te haverod aki lámpát akar? ugyanaz a cég :D B) Mondjuk a mondatszerkezetei érdekesek :D :D - nekem... tom én vok alulművelt :D

Link to comment
Megosztás:

gumishaver azt mondta h az a 4éves uni ha szakszerüen volt tárolva nem lehet baja :lol:

futómű beállítva és már csak gumira vár az autó és mehetne is a 17kerbe :D

az én véleményem, hogy újba tuti nem vennék 4éves gumit.. főleg nem 65k-ért...

nem hiszem, hogy sokkal több volna rá másik gumi, vagy én még mindig megvárnám az akciókat március áprilisba..

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.