Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na Trafibajnokok!

Valami rémlik, hogy mozgó járműből nincs sebességmérés, mert valamiért nem szabályos... ezért nem csinálják...

Így van ez? Vagy mérnek?

Ha mérnek gáz van... :lol:

Szerintem mérhetnek, ha van a traffiban GPS és az adja a sebesség jelet.

Ennyit találtam.

De amíg nincs konkrét papír, addig kár izgulni.

Mi is szurtunk ma egy 260-at óra szerint, még nem jött semmi. :D

Link to comment
Megosztás:

mennyi volt az annyi és hol? majd mondd h nagy kerék - csalt az óra :D

Na Trafibajnokok!

Valami rémlik, hogy mozgó járműből nincs sebességmérés, mert valamiért nem szabályos... ezért nem csinálják...

Így van ez? Vagy mérnek?

Ha mérnek gáz van... :lol:

Link to comment
Megosztás:

mennyi volt az annyi és hol? majd mondd h nagy kerék - csalt az óra :D

60, és ennek pont a 3szorosa... B) ez azért már a nehezen magyarázható kategória...

Előztem a sort, és a sor elején tötymörgött a skodrincs... csak a sok puding nem merte bevállalni, hogy megelőzi... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Szerintem mérhetnek, ha van a traffiban GPS és az adja a sebesség jelet.

Ennyit találtam.

De amíg nincs konkrét papír, addig kár izgulni.

Mi is szurtunk ma egy 260-at óra szerint, még nem jött semmi. :lol:

Ez 2007-es hír... és én mostanság hallottam valahol, hogy nem mérhetnek mozgó járműből... de nem találok róla semmit, szóval lehet álmodtam...

Na az is patent... :D

Link to comment
Megosztás:

szerintem csak a kamerát láttad elől, az meg már szinten minden rendőrautóba van és a szerintem nem csinál ilyeneket...

ebben bízok... ráadásul toltam nekik egy olyan lángot, ahogy behúzódtam eléjük és szúrtam egy 3-ast vissza, hogy már azért önmagában eláshattak volna a helyszínen... :lol: :D

na mindegy... majd kiderül... mennyi időn belül küldik ki amúgy???

Link to comment
Megosztás:

Akkor kiderült a titok... csak annyira nem volt publik, én azért nem írtam be... de ha már így alakult... :D

és ebben mi a titok?

ő bontja :lol: :D B)

ja, nekem nem mondta, hogy nem publikus, és hát tudjuk ha nekem valaki ezt az apró részletet elfelejti megemlíteni akkor... :D

Le se tagadhatnád h Bodmér mellett születtél...... :D :D :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.