Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

köszi Laci... és egy nyári reggelen?

20-24 B)

Am, tettem egy gyors google keresés, de mivel mennem kellett valamerre, nem sok időm volt rá.. de nem találtam semmi infót.. :lol:

Nem tudom Patyi melyik vizsgaállomásra vitte az autómat de ott nem adtak, evvan sajnos.

Szerintem a XV.kerbe a Szerencs utcából nyíló utcába.. egyből ahogy átmegyünk newpest felöl a vasúti átjárón balra..

Pázmány Péter utca Bár ez részletkérdés..

Amúgy meg a legjobb megoldás.. tényleg betolatsz az irodába,vagy leszeded a hátsó ajtód! :D

Youtube.. mi a @öm ez a nagy linkelgetés.. és ha nem lenne gmail fiókom? bár ott is van kettő vagy egy, nem tom, mert össze vissza linkelget.. kezd agyamra menni ez a nagy integrálás..

Link to comment
Megosztás:

Mennyi most kb egy XE vezérlés csere? Az 1db feszítő görgő, 1db sima görgő, 1db vízpumpa és 1db vezérműszíj csere ugye?

Nekem az 1.6 16v-hez, majdnem 60 000 rugesz a vezérlés cseréhez az anyag, ebben minden benne van.

Minden SKF.

Elötte ruville feszitö, és vizpumpa volt benne, a feszitö 40 ezret sem birt ki, a pumpa pedig már búgott jóval 40 ezer elött.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.