Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

körbe kell vágni sniccerel vagy szamurájkarddal és utána lekezelni szépen :lol:

de még mindig le lehet szedni, a hátszó ajtót is akár

de tőlem így is maradhat és viheti 15 naponta vizsgáztatni a kocsiját B) :D :D :D

Én is leszedtem anno a GSi-ról, semmi baja nem lett (legalábbis ettől :D ), szóval nemtudom, hogy ezért megéri-e kockáztatni a forgalmi elvételt, meg okmányirodáról okmányirodára járni... :S

Kb. 3 perc leszedni és 5 visszaragasztani. De szerintem annyi pénzből, mint amennyi órabér/benzin elment az okámyirodás sorbanállással már egy profi deokoros is megcsinálta volna.

Link to comment
Megosztás:

Szélvédőragasztó. Azt szedje le a akármilyen dekoros...

Kösz Ákos, a megoldás ott lesz, hogy a nő azt mondta mivel nem számított rá, hogy nem marad fenn a matrica így már felvitte a gépbe hogy megvan. Tehát ha visszamegyek "melegben", soron kívül nyom egy "alkalmaz/OK"-t a rendszeren és kész. Csak kitudja mikor lesz meleg...

Amúgy nem kevés embernek van ragasztva/heggesztve/akármizve a rendszáma hátul, sokan fognak ezzel szopni rajtam kívül is. A másik meg hogy kur*ára nem tud senki erről és mindenki rendszám nélkül áldogál sorban az okmányirodákban reggel, mert foggalmuk nincs, hogy lekellett volna szedni.

Nem tudom Patyi melyik vizsgaállomásra vitte az autómat de ott nem adtak, evvan sajnos.

Link to comment
Megosztás:

Én is kedvellek de ez most hogy jön ide? :lol:

Azt a nyamvadt rendszámot nem én ragasztottam fel de még ha én is tettem volna tavaly ki gondolta hogy idén már be kell tolassak az irodába egy matricáért.

Ha tudnám levenném a rendszámot(2 perces meló lenne) de hidd el te sem feszegetnéd a hátulját ha a tied lenne! Majd megyek Ibi nénihez soron kívül... ennyi.

Aki meg olvassa a kálváriámat az tanuljon belőle, hogy ne ragassza fel. (olyannal ami meg leszedhető meg nyilván megintcsak ne...)

Laceeeeee én kedvellek de ez megfelelő gondolkodásmód ?

szerintem ez így nem helyes

nem ekkora ikon az az anyag

dekoros meg oldja meg és kész :D B) :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én is kedvellek de ez most hogy jön ide? :)

Azt a nyamvadt rendszámot nem én ragasztottam fel de még ha én is tettem volna tavaly ki gondolta hogy idén már be kell tolassak az irodába egy matricáért.

Ha tudnám levenném a rendszámot(2 perces meló lenne) de hidd el te sem feszegetnéd a hátulját ha a tied lenne! Majd megyek Ibi nénihez soron kívül... ennyi.

Aki meg olvassa a kálváriámat az tanuljon belőle, hogy ne ragassza fel. (olyannal ami meg leszedhető meg nyilván megintcsak ne...)

azért, mert nem bántani karlak, csak elégedetlen vagyok a hozzállláássooodaaalll :D :P

óóóóóó dehogynem, de találnék is rá relatív fájdalommentes megoldást :lol: :D

ne te légy a kocsiért, hanem fordítva és akkor nem lesz ez B) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Mennyire alkudta le? B)

Mér? amúgy 350-re

kár hogy nem jöttél.....

viszont kártya KELL majd beszéljünk róla :lol:

de legalább tudtam kosarazni úgyahogy :D tegnap meg még hokizni is (gyk: jégkorongozni)

épp egy hete csütörtökön fogadtam meg hogy nem kérek senkitől szívességet másnak, sorry. amúgy felmész a weboldalra, beírod a nevedet meg bekamuzol egy kocsmát ahova folyton jársz és ismer a tulaj aztán kész.

Nagyon szép ez a kocsi :D - de ez akkoris jár: http://bash.hu/14617

Link to comment
Megosztás:

Ha a rendszám alá egy erősebb damilt feszítesz és azzal megpróbálod levágni a csomi ajtóról, az úgy nem megoldás? A szélvédőket is hasonló módszerrel vágják ki, igaz ott bowden darabbal, viszont az tuti hogy karcol. Egy próbát megér. :D

örülök, hogy nem nekem kellett beírnom ezt a megoldást :lol:

néha elég talpraesett tudsz lenni B) :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom ott lesz valami, mert azóta van ez a jelenség amióta az ajtó le volt szedve.

Hol nézzem? Gondolom az ajtó felőli végét kell leszedni és a csonk ott fog lógni a kocsin. Húzni kell? Vagy tekerni? :lol:

Kinyitod az ajtót ott a stekker. Megfogod az ajtófalcnál és el lehet tekerni, azt most pontosan nem tudom hogy merre, de észreveszed, mert ha eltekered, akkor megindul kifelé a csati, utána lehet szétszedni. Kis kontaktspré, párszor bedug, kihúz, megint kis kontakt spré és rakd össze, természetesen úgy hogy tekerd vissza a csatit. Nekem így jó lett. :D

Link to comment
Megosztás:

nonszensz ez az ország b+ :lol: :D B)

És most mivan ha a rendőr megállít?

-Uram, nincs matrica megbüntetetem, illetve állítsa le a járművet és kérem a forgalmi engedélyt.

-Biztos úr, hidegben nincs matrcia, nem tudta?

atomot ide, a maradékot meg le kell locsolni napalmal......

csak azoknak kell ezt végig járni,akiknek változott a kocsija környezetvédelmi besorolása..... :D

Link to comment
Megosztás:

Ha a rendszám alá egy erősebb damilt feszítesz és azzal megpróbálod levágni a csomi ajtóról, az úgy nem megoldás? A szélvédőket is hasonló módszerrel vágják ki, igaz ott bowden darabbal, viszont az tuti hogy karcol. Egy próbát megér. :lol:

C.O. dróttal szokták a gyárban kivágni,ha kikell. :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolom ott lesz valami, mert azóta van ez a jelenség amióta az ajtó le volt szedve.

Hol nézzem? Gondolom az ajtó felőli végét kell leszedni és a csonk ott fog lógni a kocsin. Húzni kell? Vagy tekerni? :lol:

ha egyszer kijönnél lurdyba és nem az asszony hozna akkor meg lehetne nézni a csatit :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.