Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Írtam, hogy a blokkot nemszívesen adnám el, mert szarul lett felfúrva a 2-es henger... :-( De ha bevállalod, hogy felfuratod 2. túlméretre akkor valami piti összegért odaadom... :-) De tény, hogy van mit csemegézni... :-)

ki mondta, hogy az autóba kell? :P :D

kellene egy kép, hogyan is néz ki egy ilyen blokk letisztítva, hf meg szelepfedél meg sallangok nélkül...hátha ki lehetne vmi dizájnt találni rá/hozzá/mellé :P

nem virágcserépnek kell :D

Link to comment
Megosztás:

http://carstyling.hu/pic/usercar/2049/3.jpg?1129510236

Ájj de jó is volt... :-)

Mondjuk tegnap sem volt rossz, miközben Piiista a Trasporteren hasalt, én dumcsiztam a pékekkel, hogy mekkora is a felni a vason, meg hogy megy, milyen moci... Őt meg szétkapták rendesen... Tőlem még a jogsit is elfeljtették elkérni... :-) :-) Ja és én a Cabrióval voltam...

A dumcsi közben meg megjelent Sonique a kék fekete pattogóssal, nem csendben rendszám nélkül... :-) és megállt mellettünk... :-) Kicsit leizzadtam, mert két bírság egy este nem esett volna túl jól... :-) A rendőr igen határozott és bunkó módon továbbküldte, majdnem hogy takarodjon már, nem mondom mégegyszer, majd visszafordult és az angel eyes áráról érdeklődött... :-) Azátn átnézték a verdát, és továbbengedtek... éntőlem aki vezetett, azt sem kérdezték hogy ki fia borja... Piiistában viszont láttak valami fantáziát... :-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.