Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak, hogy értsd miért nem megyek ilyen versenyekre...és akkor nem számoltam olyanokkal, hogy mi van, ha sérül az autó...

te figyelj mááárrr.....tudod, hogy nem vagyok irigykutya /beú/, de senki nem kényszerített arra, hogy ilyen autód legyen :)

érezd jól magad benne meg minden, de ha mi eldobjuk a kocsinkat, ugyanúgy fáj nekünk, mert a malacpersely is vékonyabb :D

Link to comment
Megosztás:

te figyelj mááárrr.....tudod, hogy nem vagyok irigykutya /beú/, de senki nem kényszerített arra, hogy ilyen autód legyen :)

érezd jól magad benne meg minden, de ha mi eldobjuk a kocsinkat, ugyanúgy fáj nekünk, mert a malacpersely is vékonyabb :D

Akkor menjünk a "karácsonyfadísszel", és nincs is téma tovább... :D :D

Link to comment
Megosztás:

én a toyoval nagyon jó 60lábakat mentem... merem ajánlani..

vekire fel se merném rakni mert eltöri az osztóművet ha betapad :)

az nem megtapad :D :D :D :D

ja amúúggy Lanntiiiiiii, te majd a C-vel megmutatod ugye, hogy miként kell fogni a kormányt helyesssssen ugyebár ? :D :D :lol: -_-

ha elkészül biztos

Link to comment
Megosztás:

hívott egy srác hogy érdekelné a GSi, de csak üzembentartóival. hát most nem gondolnám hogy úgy odaadom pedig nem csodálom hogy nem akar feleslegesen 100ropit fizetni :) :D :D

Az se ingyé van má... 25-50% ot kell fizetni már nem tom mitől függően - én 25%-át fizettem a teljes átírásnak, mikor faternak "adtam" az A Omegát.

Link to comment
Megosztás:

tegnap egész nap vártam a postást, mert hoznia kellett volna egy csomagot... erre este látom h be van dobva az értesítő.... k..anyját, h azért mert nehéz még arra se képes, h kivegye a kocsiból és felcsöngessen....

nekünk rendszeresen ezt játszotta, után szoltunk a postán és azóta ha itthon vagyunk meg is kapjuk

Link to comment
Megosztás:

nekünk rendszeresen ezt játszotta, után szoltunk a postán és azóta ha itthon vagyunk meg is kapjuk

naja... mondjuk ezt külön hozzák mert csomag...

amúgy meg C-hez van benne első rugó szóval fontos lett volna mert már csak azt kell és mehet müszakira :) :D :D :D :D :D :D :lol: -_- :)

Link to comment
Megosztás:

naja... mondjuk ezt külön hozzák mert csomag...

amúgy meg C-hez van benne első rugó szóval fontos lett volna mert már csak azt kell és mehet müszakira :) :D :D :D :D :D :D :lol: -_- :)

mire az műszakira kerül elporlik a Danubia(nincs az a smile)

ui.:smile.gif-re ezt dobta a gugli:PUG_205_XL.jpg

Link to comment
Megosztás:

Na a mai nap csak az árkádba akartunk menni de sikerült felb@szni az agyamat még a parkolóban. Valamelyik nagyon f@sszopó köcsog természetesen felvállalatlanul fantasztikus vezetési stílusát végigszántotta az astra jobb oldalát. Az biztos, hogy fehér autó volt csak azt nem tudom mekkora. A díszcsík felett és alatt is csinált egy jó 8-10 centis fehér vonalat az ajtó elejétől a hátsó kerékig. Azt nem tudom milyen autó az olyan ami a díszcsíkot nem találja el de fölötte és alatta végig tudja rajzolni a másikat. A nagy része szerencsére letakarítható de azért kicsit látszódik, hogy a díszcsík egyenes de az ajtó már nem tökéletesen illeszkedik hozzá, és a festék is hiányos lett itt-ott. Köszönöm neki és remélem átmegy rajta egy uaz. :) :D :D :D

Link to comment
Megosztás:

Na a mai nap csak az árkádba akartunk menni de sikerült felb@szni az agyamat még a parkolóban. Valamelyik nagyon f@sszopó köcsog természetesen felvállalatlanul fantasztikus vezetési stílusát végigszántotta az astra jobb oldalát. Az biztos, hogy fehér autó volt csak azt nem tudom mekkora. A díszcsík felett és alatt is csinált egy jó 8-10 centis fehér vonalat az ajtó elejétől a hátsó kerékig. Azt nem tudom milyen autó az olyan ami a díszcsíkot nem találja el de fölötte és alatta végig tudja rajzolni a másikat. A nagy része szerencsére letakarítható de azért kicsit látszódik, hogy a díszcsík egyenes de az ajtó már nem tökéletesen illeszkedik hozzá, és a festék is hiányos lett itt-ott. Köszönöm neki és remélem átmegy rajta egy uaz. :) :D :D :D

Kérd ki a videót... bár amilyen "szerencséd" van úgy jártál, mint az exem, akinek feltörték a kocsiját ott és pont ott nem volt kamera.. na persze...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.