Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Le is ...nám magam, ha egyedül ennyiért kajólnék az mc-ben. bár vannak ilyenek.. de én bevartzsebű GSi-s vok :D 8)

Egyébként meg mégis jóó ez a kis gsi.. bár azért kicsit sántít.. tegnap összefutottam egy OFF VTi vel ON háát el nem tudtam picsázni, de fej-fej mellettiket mentünk. Egyik lámpánál néztem a kerekét.. szikrázott :!: :shock: Hirtelen asszittem defekt+aszfalt..

Aztán megálltunk... kis fiatal srác volt, de a normális fajtából, megköszönte a kis ótókázást.. és kiderült vmi verseny betét... poénosan nézett ki a sötétben

Nekem is sport fékbetét volt benne és szépen is szikráztt :D addig amig ki nem b*sztam.

Ha nincs pocsvédőd elől, megnézheted egy pár fékezés után a fényezést :?

Link to comment
Megosztás:

Ma hazafelé küldtem az autót a gellérthegytől.

Esett is egy teljes osztást a benzinmutató. Gyanítom, jól elcsesztem a fogyasztási átlagomat :D. Eddig úgy vigyáztam rá.

:D :D

Ezzel én is így voltam. hétvégén voltam vidéken.. 300km. átlagom lement 7lityire... bejöttem pöstre.. még volt egy utsó osztásom.. ma már a pirosban van, és kiabál a bc, h 43km! 43km! :P :D pedig allig mentem azóta...

Viszont hogy "örüljek" indításkor már nekem is van 1-2 másodperc dizelezésem :P :evil: lehet kaki lett a töke... pedig finom olaj van benne.. vagy mégse... :?

oil.jpg

Igaz, azóta van benne kb. 6000 km....

Link to comment
Megosztás:

Kis OFF http://forums.club4ag.com/topic.asp?TOPIC_ID=121981 ON Brutál állatok néha az emberek :shock:

Ha az enyém lenne az m3, mosolyogva perelném le az elkövetőről az utolsó gatyáját is, de úgy, hogy a legantipatikusabb és legdrágább ügyvéddel állnék össze, hogy az illető perköltségek viselése miatt fizethessen vmi mocsok zsebébe is k sokat ...

Link to comment
Megosztás:

Ááááááááááá nem is érdemes róluk beszélni, a Gulf tiszta béna, nulla tapasztalattal rendelkező cég : http://www.gulf-oil.hu/ :) :D :P :D :D

Nah.. de jóóóó.. végre vmi infó! anno amikor bele lett rakva, nem találtam semmit róla. Akkor csak nem lehet ratyi olaj... A srácok ajánlották nagyon. Asszonták, van egy OFF M3 as ON kuncsaftjuk.. eddig szinte még mindent megégetett. ezzel meg még nem jött vissza. ..

(amúgy azért linkeltem be, hogy meglássam a reakciókat)

Kép: :P :D Én is jót röhögtem. (+infók SE T630 mobil, A4Tech speakaer.. és kétlábú barátnő) :D

Legközelebb viszont valszeg nem teszek bele ilyet. jó lesz bele vmi jobbfajta 10w40.. remélem...

Jah és mm papír.. a kis hülye patkány nem szereti a sima asztalt.. ugrál.. de ezt a papirost nagyon kúltíválja! :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.