Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

nem nagyon érdekelnek ezek a kedvezményes izék..de már a naptárért megéri :) meddig kell elküldeni a lét?

valamit tisztázzunk....

nagyon friss a dolog

klubtagokkal egyeztetve hozzuk meg a döntést ki / kik fognak rákerülni

de ha nem vagy klubtag, akkor egyrészt nem tudsz beleszólni ebbe, másrészt nincs az az isten, hogy rajta lehess :D

stimmmmmmt ? :D

Link to comment
Megosztás:

hát nem tudom..

Coupe nagyon meg volt elégedve a pirelli pzeroneroval, ami nektek isvolt ha jól tudom...

Én Toyo párt vagyok, szerintem Tom is az, a T1-R esőmintázat lévén szerintem iradatlan jól tapad...

Pehi szerint a conti sport contact3 is marha jó gumi

Dinynek falken zv1 van talán, az olyan közép út, ár kategóriába viszont nagyon jó volt....

Parada is tuti nagyot tapad viszont marha gyorsan kopik...

wanli, tirangle, naknag..stb meg más tészta...

Avon zz3-at kell venni... :) :D

Link to comment
Megosztás:

Nekem sem jött be a pzero..pedig sokkal kevesebb ló volt. Alattomosan viselkedett szárazon is. Egy ideig tartott, aztán elkezdett kúszni. Újonnan vettem, és friss dottal. :D

Most contisportcontact3 van, fényévekkel jobb. :)

Nekem 2x volt új P zero gumim,az első garnitúra nagyon jó volt,ez volt az azev felnin,de a második már tényleg elég retek volt.(ez volt az RH-n)

Link to comment
Megosztás:

valamit tisztázzunk....

nagyon friss a dolog

klubtagokkal egyeztetve hozzuk meg a döntést ki / kik fognak rákerülni

de ha nem vagy klubtag, akkor egyrészt nem tudsz beleszólni ebbe, másrészt nincs az az isten, hogy rajta lehess :D

stimmmmmmt ? :D

Mer ugye túrós trára fussa,de a klubra má nem... :)

Link to comment
Megosztás:

én baromira várom a ti pályán készült belső felvételeiteket....de komolyan :D :D :D :D

Ennél mondjuk tényleg ANYÁM rőzsével hátán jobbat megy, de az is igaz, hogy nem dumálni kell a motorsportról, hanem csinálni.

Minden adott, gyerek korunk óta erre vágyunk (én legalábbis biztosan). Ki nem szarja le, hogy hány ccm-s motor lesz a F1-ben, meg melyik "pilótának" építenek jobb autót végtelen költségvetésből, ki kell menni csinálni.

Addig kell élni a lehetőséggel, amíg van mivel... :)

Link to comment
Megosztás:

Nekem 2x volt új P zero gumim,az első garnitúra nagyon jó volt,ez volt az azev felnin,de a második már tényleg elég retek volt.(ez volt az RH-n)

A Toyo proxes T1-R tényleg nem szar, bárkinek szívesen kölcsönadom egy karikára, akinek jó a 215/40R16 és az 5x110.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.