Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ami volt neked rajtra pirelli is jo

őőő az a helyzet h nem érezzük magunkat jól az autóban mióta ez a pirelli van rajta...szárazon is csúszkál esőben meg húúh...(lehet h a tempó se megfelelő :) )

barummal fele annyira nem csúszkáltunk és mintha nagyobb felületen érintkezett volna az úttal

Link to comment
Megosztás:

őőő az a helyzet h nem érezzük magunkat jól az autóban mióta ez a pirelli van rajta...szárazon is csúszkál esőben meg húúh...(lehet h a tempó se megfelelő :) )

barummal fele annyira nem csúszkáltunk és mintha nagyobb felületen érintkezett volna az úttal

akkor régi xar a gumi

Link to comment
Megosztás:

előre minden évben újat kell venni sajnos

hátra meg 2009ben lett véve

hát nem tudom..

Coupe nagyon meg volt elégedve a pirelli pzeroneroval, ami nektek isvolt ha jól tudom...

Én Toyo párt vagyok, szerintem Tom is az, a T1-R esőmintázat lévén szerintem iradatlan jól tapad...

Pehi szerint a conti sport contact3 is marha jó gumi

Dinynek falken zv1 van talán, az olyan közép út, ár kategóriába viszont nagyon jó volt....

Parada is tuti nagyot tapad viszont marha gyorsan kopik...

wanli, tirangle, naknag..stb meg más tészta...

Link to comment
Megosztás:

hát nem tudom..

Coupe nagyon meg volt elégedve a pirelli pzeroneroval, ami nektek isvolt ha jól tudom...

Én Toyo párt vagyok, szerintem Tom is az, a T1-R esőmintázat lévén szerintem iradatlan jól tapad...

Pehi szerint a conti sport contact3 is marha jó gumi

Dinynek falken zv1 van talán, az olyan közép út, ár kategóriába viszont nagyon jó volt....

Parada is tuti nagyot tapad viszont marha gyorsan kopik...

wanli, tirangle, naknag..stb meg más tészta...

látod milyen relatív dolgok ezek

http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Yokohama/Parada-Spec-2.htm

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.