Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Csak úgy mellékesen igen jó teszteredményekkel büszkélkedik ez a típus... :D

Hát akkor már 1000x inkább a Hankook. :D

Vezettem már párszor ilyen gumival szerelt GSi-t, még kettőben is tekerte, pedig nem turbós volt, sőt. :D De majd meglátod.

Továbbá 6 ilyen gumit vett a srác és abból 5 szálszakad lett 2 hónapon belül.

Persze lehet, hogy ebben a méretben már más a minőség (láttunk már ilyet), úgyhogy kívánom, hogy ne legyen igazam. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát akkor már 1000x inkább a Hankook. :D

Vezettem már párszor ilyen gumival szerelt GSi-t, még kettőben is tekerte, pedig nem turbós volt, sőt. :D De majd meglátod.

Továbbá 6 ilyen gumit vett a srác és abból 5 szálszakad lett 2 hónapon belül.

Persze lehet, hogy ebben a méretben már más a minőség (láttunk már ilyet), úgyhogy kívánom, hogy ne legyen igazam. :)

Hát remélem, hogy nem lesz ilyen gondom... elvileg mindenhol prémium kategóriásként jellemzik... Van az Avon-nak is olcsóbb kategóriás gumija is... ez elvileg nem rossz... de majd kiderül... tényleg olyan olcsón vettem a szettet, hogy nem volt szabad otthagyni...

Link to comment
Megosztás:

Ha olyanra vágysz eskü szerzünk... de utána jutubi... :D

Gondoltam az autódra, és akkor talin azt nézzük, ahogy a toplescsajok nyalják a gumid...

Amúgy viccen kívül... a cégnél (SAAT) van egy csávó, aki hát nem az eszéről híres. Egy nap lefordult a gumija a kocsi felnijéről. Az okos ember erre kerti slagot feltekerte a felnire, jól körbetekerte széles ragasztószalaggal és napokig így járt melózni...

Azért ehhez is tudás kell :) :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.