Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Te nem motorcseréről volt szó?

Egyébként a szokásos helyen ette meg a szú.

Viszont miért is cserélsz sárvédőt? Vagy ezen az oldalon volt

a csatt annó?

yahh itt volt csatt

és olcso volt a sárvédö:P

igy mind2 oldal full sárvédö és küszöbcsere van

és szeretem rendesen megcsinaltatni ha már hozza nyulnak

péntekre készen van

Link to comment
Megosztás:

egyre jobban félek, hogy az enyém alatt is valami hasonló dolog lapul meg :?

ilyenkor mit csinálnak vele? levágják a rozsdás részt? és mivel pótolják? van erre spec javitóvasdarab vagy vágnak vmit és lehet örülni :P

sajnos fényezés előtt mindenképpen meg kell csinálni a lakatolást...

Link to comment
Megosztás:

egyre jobban félek, hogy az enyém alatt is valami hasonló dolog lapul meg :?

ilyenkor mit csinálnak vele? levágják a rozsdás részt? és mivel pótolják? van erre spec javitóvasdarab vagy vágnak vmit és lehet örülni :P

sajnos fényezés előtt mindenképpen meg kell csinálni a lakatolást...

Igen van javító ív külső (ami ez esetben nem kell mert van kpl sárvédő)

és belső ill. a tankbetöltőhöz is van külső belső a küszöbhőz is van

utángyártott darab! Ahova meg nincs oda az "ügyes iparművész" csinál

lemezből.

Link to comment
Megosztás:

Ha az ember lebontja a küszöbelemeket, és esetleg a hátsó belső oldalkárpitot, akkor betekintést tud nyerni ebbe a rozsda dologba?Mert én mikor ki-beszereltem az oldalüvegeket, akkor zseblámpával bevilágítottam a hátsó doblemez? belsejébe, és azon kívül, hogy láttam, hogy cserélték már a sárvédőíveket, és hogy szarul csinálták meg, és hogy nekem újra cseréltetni kell, szal ezen kívül más érdemi elváltozást nem láttam.

Link to comment
Megosztás:

ott általában az tagdij a hátráltató dolog :P :D

érted bazze majdnem annyiba kerül mint egy mekis kajálás :D :P

Le is ...nám magam, ha egyedül ennyiért kajólnék az mc-ben. bár vannak ilyenek.. de én bevartzsebű GSi-s vok :D 8)

Egyébként meg mégis jóó ez a kis gsi.. bár azért kicsit sántít.. tegnap összefutottam egy OFF VTi vel ON háát el nem tudtam picsázni, de fej-fej mellettiket mentünk. Egyik lámpánál néztem a kerekét.. szikrázott :!: :shock: Hirtelen asszittem defekt+aszfalt..

Aztán megálltunk... kis fiatal srác volt, de a normális fajtából, megköszönte a kis ótókázást.. és kiderült vmi verseny betét... poénosan nézett ki a sötétben

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.