Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Laci:

És ezekből mi a "Gsi" jellegű kiadás? Talán az, hogy más autókon nem 52 rongy egy vez.csere, kipuffot is kapsz esetleg kicsit olcsóbban, de azt sem sokkal.

Jaja.. így vagyon ahogy mondod... (bár a kipuff nekem ócsóért volt. Mondjuk a hátsó olyan is :? de amennyit adtam a értük annyit megértek.

Légtömegmérő is épp úgy van más autóban, épp annyira romolhat el, mint a mienkben, sőt, ha jól emléxem, saját kézzel rontottad el, nem?

Nah ezt szeretem :twisted: Nem tom honnan indúlt ez a félrelépés :wink: , de vki egyszer ezt írta, azóta is ez él a köztudatban.

Nem, nem én rontottam el, csak a kegyelemdőfést kapta meg.

Ugyanis annó már egy ideje vmi nagyon nem volt kóser... torpant, fuldoklott,nem akart menni, a fogyasztásom az egekbe szökött(15-16 liter) pontosan nem tom, akkor 2000reket tankoltam, és csak azt vettem észre, h k.hamar kell tankolni.

Aztán elmentünk petyával kocsit mosni.. gondoltam, kitakarítom a motortért is, meg pillangókat, hátha ott van vmi gebasz.

Megtörtént, összeraktuk a kocsit, és sárga lámpával indúlt.

Aztán elmentem Ákoshoz(uhuhu) a szervízbe. mert másnap már allig akart menni.. le lefulladt, ha nagyobb gázt adtam csak hörgött, le le akart állni.

Tech1 légtömegmérőre kiabált vmit.

kiszedték nézegetik.. hmm. tisztítsuk meg... a srác vmi sprét fújt bele, ekkor látszott h egy darabb mintha le lenne törve,hajolva benne (majd csinálok képet) kicsit megráz, és ki is esett)

hát ennyi a halála.

Amikor én kiszedtem nem buzeráltam a légtömeg belsejét, nem ejtettem le, meg ilyenek.. kivettem, és szépen bettem az üllésre, utána meg beraktam a helyére.. szal nem én vágtam galyra, no meg már elötte is döglődött..

Remélem mostmár rögzödik mindenkiben ez :P

Az összes többi épp úgy elb@szódik egy hasonló korú "alap" autón.

Ennyi idő alatt keletkezett egy kábé +20.000-es költséged azért, mert gsi.

Lambdaszonda perpillanat nem kell, majd visítok, ha kitör a szükség.

Oksa... ég a pofám, de mindig van vmi fontosabb :? :oops:

Most pl. legalább 2 téligumesz, meg ez a rohadt rezgés idegesít nagyon, hogy mi lehet :scratch:

Link to comment
Megosztás:

de mi vele a probléma? :P

vagy csak szimplán nem a te világod?

Ööööööö... hát lehet, hogy jól jönne a csernus doki száma. De az az igazság, hogy amint megláttam a stilót, magától összerándult a szemöldököm, meg a jobb kezemen a mutatóujj (azaz lenyomtam de k hamar a bezárás gombot).

Talán nem ennyire sarkalatosan kellett volna hangot adni saját véleményemnek, bocs attól akinek tetszik. Csak ez volt az első legelemibb reakció.

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg:

ismerősöm fia (18) letette az emelt szintű érettségit több tárgyból ötösre, felvették a nemtudom melyik egyetemre, közben meglett két középfokú nyelvvizsga is, ezért a szülők úgy döntöttek, hogy meglepik egy olyan autóval, mint az enyém, mivel mindig nagyon tetszett neki.

Felkértek, hogy keressek neki egy, az enyémhez hasonló autót. Mivel nekem már van, biztos látom valamennyire, hogy milyen állapotúak, meg mi merre. Így nekem kell kiválasztani, ők megveszik, és "meglepik" vele a gyereket.

Szóval lehet, hogy lesz mégegy fórumtag :P.

Link to comment
Megosztás:

Mellesleg:

ismerősöm fia (18) letette az emelt szintű érettségit több tárgyból ötösre, felvették a nemtudom melyik egyetemre, közben meglett két középfokú nyelvvizsga is, ezért a szülők úgy döntöttek, hogy meglepik egy olyan autóval, mint az enyém, mivel mindig nagyon tetszett neki.

Felkértek, hogy keressek neki egy, az enyémhez hasonló autót. Mivel nekem már van, biztos látom valamennyire, hogy milyen állapotúak, meg mi merre. Így nekem kell kiválasztani, ők megveszik, és "meglepik" vele a gyereket.

Szóval lehet, hogy lesz mégegy fórumtag :D.

bezzeg engem 3 éve C14NZvel leptek meg... pedig én mondtam hogy GSIt szeretnék :P :D

amúgy költés témához hozzászólva én kb 2-300között költöttem a C14NZre, a kötelező dolgokon kivül.

nem hinném hogy GSIre nagyon többet kellett volna.

Link to comment
Megosztás:

mármint melyik a melyiknek a töredéke? :mrgreen:

na most én kb. olyan 350e.t költöttem az X16XEL-re, és alig látszik rajta v.mi!Ezek a kötelező dolgokon kívüli akciók, mint pl. optika, kerekek, e.ablak, másik hifi, és még sorolhatnám.

Jelenleg a GSI-t amit vettem, "foltozgatom".Volt már az átírás, ami 70e.-be került, a kulungszett AKCIÓSAN 42e. volt némi sallanggal, amiért nagyon hálás vok Blitznek, mert azt sem úsztam volna meg 70e. alatt, cseréltem már féltengelyt bal oldalt.Szal ha mindent összedobok, akkor már legalább 5K-ban van, és még nincs megkuplungozva, és nem használtam.Ez egy ilyen "megvevős,ráköltős,örülős" dolog.Idézet by Atommanó! :P

Link to comment
Megosztás:

na most én kb. olyan 350e.t költöttem az X16XEL-re, és alig látszik rajta v.mi!Ezek a kötelező dolgokon kívüli akciók, mint pl. optika, kerekek, e.ablak, másik hifi, és még sorolhatnám.

én nem a felcicomázásra irtam azt az összeget, hanem a soron kivüli meghibásodások javittatására

Link to comment
Megosztás:

hagyjad Wolfi úcssse lesz igazad. :P

Nemrég találkoztam emberünkkel és vmi életveszély :roll:

sztem lövése nincs a dolgokról legalábbis kb másfél órát dumáztunk és az első percben ez derült ki :D

GSI dot Thomas meg vak :D

lámpánál tiltást meghallja és azt hiszi egy szusi :D :P :D

Link to comment
Megosztás:

megsértődtél, mer aszontam hogy nincs kereslet szénné tuningolt 14 éves astrákra :?: :DDD

Nincs vazze.Tudod mire van szüksége a pórnépnek?Gyári állapotú, megkímélt, sosemhasznált családi verdára, lehetőleg 60e.km alatti futásteljesítménnyel, szervízkönyvel, nyugdíjas bácsitól, a piaci ár alatt 3K-val.Erre van szükség. :?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.