Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ismered ? :lol: :lol: :) :D

Egy Hondás ismerősöm van, de Ákosról ezt nem nézném ki :D :D

Az eladó írta: "Megkímélt első tulajtól... ", értem én hogy egy vessző hiányozhat, úgy érthette, de a magyar nyelv szabályai szerint jelenleg a tulaj a megkímélt :D Mondjuk ha eladja, és a vevő rájön, hogy átb@szták, kevésbé kímélik majd sztem... :lol:

Link to comment
Megosztás:

ma kaptam:

"A Pénzügyminisztérium 34/2009. (XII. 22.) rendelete 1. § (1) d) pontja szerint a Gfbt.-ben meghatározott zöldkártya alkalmas a biztosítási jogviszony meglétének igazolására. Ennek értelmében a 2011-es évre csak az ún. ?zöldkártya? kerül számotokra kiosztásra, amellyel mind belföldön, mind külföldön tudjátok igazolni a biztosítási fedezetet"

ésmég:

". Az idei biztosítási igazolások (a törvény változása miatt) csak 2010. 12.31.-ig érvényesek, ezért kérlek Benneteket NE megszokásból cselekedjetek! (Régebben mindig január 31.-ig voltak érvényesek az igazolások). "

Link to comment
Megosztás:

ma kaptam:

"A Pénzügyminisztérium 34/2009. (XII. 22.) rendelete 1. § (1) d) pontja szerint a Gfbt.-ben meghatározott zöldkártya alkalmas a biztosítási jogviszony meglétének igazolására. Ennek értelmében a 2011-es évre csak az ún. ?zöldkártya? kerül számotokra kiosztásra, amellyel mind belföldön, mind külföldön tudjátok igazolni a biztosítási fedezetet"

ésmég:

". Az idei biztosítási igazolások (a törvény változása miatt) csak 2010. 12.31.-ig érvényesek, ezért kérlek Benneteket NE megszokásból cselekedjetek! (Régebben mindig január 31.-ig voltak érvényesek az igazolások). "

Nekem tavaly is csak az volt már, robogóra is.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.