Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Na sziasztok!

Kövezzetek meg, de én megvettem ma a bordót, szerintem nem olyan rossz.Majd csüt. Lurdyba megnézitek, ja és majd ott elmesélem a storyt, elvittem a Weszi szervízbe,megnézetni még a vétel elött, és a szerelő meg az eladó összevesztek, tök ciki volt, én ismeretlenül vasárnapra megkértem, hogy nézze meg, erre...

(ezúton is bocsánatot kérek a szervíztől, a kellemetlenségért)

Link to comment
Megosztás:

Na sziasztok!

Kövezzetek meg, de én megvettem ma a bordót, szerintem nem olyan rossz.Majd csüt. Lurdyba megnézitek, ja és majd ott elmesélem a storyt, elvittem a Weszi szervízbe,megnézetni még a vétel elött, és a szerelő meg az eladó összevesztek, tök ciki volt, én ismeretlenül vasárnapra megkértem, hogy nézze meg, erre...

(ezúton is bocsánatot kérek a szervíztől, a kellemetlenségért)

Na akkor nem p0csöltél, grat a vételhez, sok hibamentes KM-t! Szerintem most nem fogok tudni Lurdyzni. És Tomi kérdései engem is érdekelnének..

Link to comment
Megosztás:

Na sziasztok!

Kövezzetek meg, de én megvettem ma a bordót, szerintem nem olyan rossz.Majd csüt. Lurdyba megnézitek, ja és majd ott elmesélem a storyt, elvittem a Weszi szervízbe,megnézetni még a vétel elött, és a szerelő meg az eladó összevesztek, tök ciki volt, én ismeretlenül vasárnapra megkértem, hogy nézze meg, erre...

(ezúton is bocsánatot kérek a szervíztől, a kellemetlenségért)

szerintem jól döntöttél, arról tényleg csak jókat hallotunk...

Link to comment
Megosztás:

Sok probléma mentes kilométert vele! :lol:

De min vesztek össze?

Mennyi lett a vége az árnak?

Elözmények:

Tegnap felhívtam a tulajt, egy női hanggal(feleség)lebeszéltem a találkát.

Már korábban olvastam a Weszi szervízről, és mindenki dicsérte,és nekem eszembe jutott(persze csak ma reggel...), hogy mivel biatorbágyon van a kocsi, akkor onnan könnyen átugorhatunk megnézetni, ezért reggel felhívtam(szerintem én keltettem), hogy legyenszíves nem-e vállalja el , így vasárnap, hirtelen az átvizsgálást, amire kissé meglepődve, igen választ kaptam.(ezúton is köszönöm).

Barátommal elindulunk a cél felé,félúton felhív a feleség, hogy müködik a kocsi meg minden, de ők télen nem használj(t)ák a kocsit és emiatt csak nyári gumi van rajta, és ők biatorbágy mellettt külterületen laknak(üreghegy), és a nagy hó miatt nemigazán tudnak vele közlekedni, én erre mondom, hogyha megakarom venni akkor kénytelenek lesznek bejönni vele Biára,és már különben is elindultunk.

Találka:

A tulaj egy 39 éves karosszérialakatos férfi, akinek minden mozdulatán látszott, hogy ő nem akarja eladni,mert ő is "szerette", féltette, de 2 autót nem tudnak fenntartani(gondolom).Azt mondta, hogy 2 éve vette, és ellégé megviselt volt a kasztni, de a munkályából adódóan, ez nem volt olyan nagy probléma, amit teljesen meg is csinált.Mondom neki vigyük át a kocsit a szervízbe, meg akarom nézetni, azt mondta, semmi gond.Átmentünk,és mondta a srác, hogy guruljon le az udvarba, már ekkor megint "gond" volt a nyári gumi, mert akkor hogy fog kiállni onnan, de a szerelő megnyugtatta, nem lessz semmi gond.Beínditattja a motort, műsszerrel méri, majd rákérdez, a fogyasztásra, mire jön is a válasz 8-10 L, utána mondja megszeretné emelni, oké- de ügye az hozzátartozik, mivel nem volt előre lebeszélve, nem is készült, és az emelőn 1 Vivaró álldigált amit lekellett tologatni a szűk hely miatt ide-oda, ide-oda -és akkor mondja a srác hogy rááll az emelőre, erre a tulaj mondja semmi gond, de majd inkább ő megoldja, kérdezi hogy jó-e farral, válasz nem.

Na akkor óvatosan megfordul, és beáll, közben én rákérdezek a motorra, azt mondja, hogy egész jó, de a lambdaszonda az kuka-ezt a tulaj ugye nem hallotta.A szerelő az eggyik oldalon nézi, hogy alámegy-e két kar , és beállítja a helyire, közben a másik oldalon a szerelő testvére??(nem tudom ki, akit még kihívot segiteni a tologatáshoz) is megnézi, hogy alá lehet-e hajtani a két kart, és azt mondja, hogy jó!(én azon az oldalon álltam, és tényleg alá ment), de természetesen ő nem állította be, hiszen jött a szerelő, hogy beigazítsa a helyére, de közbe ugrott a tulaj, hogy jaj, viggyázzon nem is lesz úgy jó( de mondom még be se volt állítva, a helyire),mert ő karosszéra lakatos, és azt nem úgy kell, meg mittudom én, és ekkor már a szerelő sem bírta tovább, hogy ugyan már ne kérdőjelezze meg senki a szakmai tudását, és csinált már ilyet "párszor", de a tulaj csak nem hagyta abba,hogy ő megcsinálta a küszöböket is, és itt meg "szétbarmolják", és én nem veszem meg akkor milesz vele, stb. ekkor fogta a szerelő és kihajtogatta vissza a karokat, hogy akkor ő így nem nézi meg, már egymással ordibáltak, én léptem be közéjük, hogy nem kéne ilyen sz@ron veszekedni(tiszta égő volt nekem, két ember akiket 1 órával ezelött még életemben nem is láttam, és itt veszekednek, hülyeségeken-hozzáteszem szerintem a szerelőnek volt igaza).Na akkor nagy lendülettel a tulaj ki is állt, és a kapun kívűl várt már meg.

Egyébként 300-ért hoztam el.

Link to comment
Megosztás:

Járjon bkv-val ? :D :D

Amúgy sok balesetmentes km-et :lol: :lol: :) :D

Köszönöm a jókívánságokat, és egyébként van bérletem, hétköznap nem sűrűn fogok járni az autóval, melóba is csak szombaton megyek,mert sokkal tovább tart a dúgóba araszolgatni, mint felpattanni a villamosra.Mechwart liget-->Tátra tér, és délután meg vissza, kocsival du. 1 óra 15 perc...

Link to comment
Megosztás:

Köszönöm a jókívánságokat, és egyébként van bérletem, hétköznap nem sűrűn fogok járni az autóval, melóba is csak szombaton megyek,mert sokkal tovább tart a dúgóba araszolgatni, mint felpattanni a villamosra.Mechwart liget-->Tátra tér, és délután meg vissza, kocsival du. 1 óra 15 perc...

Óóóóóójjeee a Rákócziba jártam : )))))

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.